Ana İçeriğin Başı

İş Birlikleri 4GB İnternet Paketi

Paket Bilgisi

Ayda KDV ve ÖİV dahil 55 TL karşılığında İş Birlikleri 4 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini sürebilirsiniz.

Pakete Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir.

55TL/AyCepten İnternet
4 GB
​​
  • Tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterilerinin faydalanabileceği yurt içi İş Birlikleri 4GB İnternet Paketi KDV ve ÖİV dahil 55 TL karşılığında sunulacaktır.
  • Pakete Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir. Müşteri paketi iptal etmek istemesi durumunda IPTAL IS BIRLIKLERI 4GB yazıp 5101'e ücretsiz SMS göndererek paketi iptal edebilir veya müşteri hizmetleri aracılığıyla paketi iptal edebilir.
  • Paket aboneliğinin başlatılması akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan data hakları kullanılmaya başlanabilecektir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir. İlgili paket bir kez alındığı takdirde, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.
  • İş Birlikleri 4GB İnternet Paketi kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 4GB kullanım hakkı sunulacaktır. Paketin kotası dolduktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı 1Kbps'ye düşecek ve geçerli olduğu fatura döneminin sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır.
  • Paket kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Paket kapsamında sunulan 4GB’lık kotaya ilişkin kullanım miktarı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir. Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Yurt dışında yapılan veri kullanımları paket kapsamına dahil değildir.
  • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. İlgili paketten faydalanan abone paketini fatura kesim tarihinden önce iptal ederse, mevcut kullanım hakkı bulunması halinde bu haklarını sadece ilgili fatura dönemi içerisinde, fatura kesim tarihine kadar kullanmaya devam edebilecektir. Faturasız hatta geçiş, TT Mobil ve diğer işbirliği tarifelerine geçiş veya hat devri durumlarında paket aboneliği sona erecek ve paket dahilinde kullanılmayan haklar silinecektir.  Paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Pakete yeni kayıt durumunda paket ücreti, paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi baz alınarak, gün ile orantılı şekilde hesaplanacak ve müşterinin faturasına yansıtılacaktır. Paket iptali söz konusu olduğunda ise paket ücreti, ilgili fatura dönemi içerisinde paketin iptal olduğu tarih baz alınarak, gün ile orantılı şekilde hesaplanacak ve müşterinin faturasına yansıtılacaktır.
  • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.