Ana İçeriğin Başı

İkili 500 Paketi

İkili 500 Paketi ile 30 gün boyunca yurtiçi Her Yöne 500 dk ve 500 MB cepten internet sadece 23 TL!

​​

Paket Bilgisi

28.05.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

İkili 500 Paketi ile yurtiçi her yöne 500 dakika ve 500 MB cepten internet sadece 23 TL !

IKILI500 yazıp 5555 'e SMS gönderin, İkili 500 Paketi’niz cebinize gelsin. 

​​​​​
​​​​​​​​
İkili 500 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? İkili 500 Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca Her Yöne 500 dk + 500 MB cepten internet
Ne Öderim? 23 TL
Nasıl Alırım? IKILI500 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​​​
 • Paket, 28 Ekim 2014'te tüm müşteriler için müşteri alımına kapatılmıştır. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış müşterilerin paket yenilemeleri devam etmektedir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 500 dakika ve 500 MB cepten internet kullanımı içeren İkili 500 Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, İkili 500 Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için IKILI500 yazıp, 5555'e mesaj atarak İkili 500 Paketi'ne kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paket, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeki müşterilere ve Bimcell, PTTCell ve POCell hariç GPO müşterilerine açık olacaktır.
 • Paketten Yıl Boyu Rahatım Kampanyası’na özel simkartlar yararlanamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki hakların geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paketin fiyatı 23 TL olacaktır. TT Mobil fiyatta değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, İkili 1000 Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hatta en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan faydalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paketin yenilenebilmesi için bakiyede en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Dakikalar yurt içinde her yönü kapsar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan haklar devredilemez.
 • Yurtiçinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 56,70kr/dk olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
​​​​​​​​​​​​​​​

İkili 500 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN IKILI500 yazıp5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir. 

​​​​​​​​​​​​​​​

İkili 500 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL IKILI500 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

​​​​​​​​​​​​​​​

Paket aşım ücreti 2 Kuruş/100 KB’dır. 

​​​​​​​​​​​​​​​

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.