Ana İçeriğin Başı

Yeni Aylık Her Yöne 1000 SMS Paketi

Paket Bilgisi

Yeni Aylık Her Yöne 1000 SMS Paketi ile yurtiçi her yöne 1000 SMS sadece 3 TL!

3TL/Ay
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
AYLIK1000SMS yazıp 5555'e gönderin.
​​
​​
Yeni Aylık Her Yöne 1000 SMS Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Yeni Aylık Her Yöne 1000 SMS Paketi
Ne Alırım? Her yöne 1000 SMS
Ne Öderim? 3 TL
Nasıl Alırım? AYLIK1000SMS yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Faturalı TT Mobil müşterilerinden, bu tarifeye geçişlerde, KDV ve ÖİV dâhil 20 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Bu ücret son faturaya yansıtılmaktadır.

​​
  • Paketten, Şirketimizce uygulanmakta olan Mobil Ofis Tarifesi dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, Pttcell, POcell, TEKNOSACELL hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterileriniz yararlanabilir.
  • Paketi alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 30 gün boyunca yurt içi her yöne 1000 SMS'ten faydalanabileceklerdir.
  • Paket ücreti, KDV-ÖİV dahil 3 TL'dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, tekliften faydalanabilmeleri için, AYLIK1000SMS yazıp, 5555'e mesaj atarak pakete kayıt olmaları gerekmektedir.
  •  Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
  • Paket kapsamında sunulan SMSlerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar AYLIK1000SMSyazıp 5555'e göndererek, paketi alabilirler.
  • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL AYLIK1000SMS yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
  • Paket kapsamında sunulan SMS kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz SMSler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
  • Paket kapsamındaki ücretsiz SMS gönderimleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli SMS gönderimlerini kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN AYLIK1000SMS yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL AYLIK1000SMS yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.