Ana İçeriğin Başı
​​

Tarife Bilgisi

​​​​​​​​​​​​​​​​
Genç Mobil Ücretlendirme Bilgisi
Tüm Şebeke İçi/Diğer Operatör/Ev-İş 68,69 KR/DK
SMS 49,38 KR/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Genç Mobil Tarifesi'nde yurt içi her yöne doğru yapılan aramaların dakikası 68,69 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri 49,38 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 68,69 Kr, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 68,69 kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​
​​​​​​​​​​
  • Genç Mobil Tarifesi’nde bulunan müşteriler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,95 TL’ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL’ye faydalanacaktır.

3 TL’ye yerli Müzik İndir aboneliği için:

MUZIK yazıp 5555 ‘e gönderin;

sonra tek seferde 30 TL yükleyin.

  • Yeni hat alarak ve numara taşıma ile Genç Mobil Tarifesi’ne gelen müşterilerden kayıt ücreti tahsil edilmez.
  • Genç Mobil Tarifesi’nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.
  • Genç Mobil Tarifesi’nden sadece 26 yaş altındaki gençler faydalanabilir. Abonelerin, 26 yaş altında olduklarını göstermeleri için Genç MobilTarifesi’ne geçtikten sonra 11 haneli T.C. Kimlik Numaralarını, 1000’e kısa mesaj ile göndermeleri ya da TT Mobil Online İşlemler ekranlarından (www.avea.com.tr üzerinden) giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerimiz, yanlızca bir hat için Genç Mobil Tarifesi’ne kayıt talebinde bulunabilir, aynı T.C. Kimlik Numarası ile yapılan mükerrer başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Genç Mobil Tarifesi’ne geçtikten sonra, 7 gün içinde T.C. Kimlik Numaralarını SMS veya TT Mobil Online İşlemler aracılığıyla iletmeyen müşterilerimiz ile T.C. Kimlik Numaralarının kontrolü sonrasında belirtilen kriterlere uymadığı tespit edilen müşterilerimiz otomatik olarak MobilÖğrenci Tarifesi’ne geçirilecektir.
  • Genç Mobil Tarifesi’nde bulunan müşteriler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,995 TL’ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL’ye faydalanacaktır.
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda paketsiz internet kullanım ücreti uygulanmaktadır.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

TT Mobil'de cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız. Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.