Ana İçeriğin Başı

Konyasporcell Yeni Rakipsiz Tarifeler

Faturalıya Geçen Taraftarları Çok Özel İndirimler Bekliyor!

​​

Faturasızdan faturalı yeni rakipsiz tarifelere geçen taraftarlar, hem takımına destek oluyor hem de 12 ay boyunca %25’e varan indirim kazanıyor !

​​​​
Fenercell Yeni Rakipsiz Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
Yeni Rakipsiz 2GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 5GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 8GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 12 GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 20GB Tarifesi
Tarife İçeriği 750 DK
250 SMS
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma
2GB cepten internet
750 DK
250 SMS
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma
5GB cepten internet
1000 DK
250 SMS
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma
8GB cepten internet
1000 DK
250 SMS
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma
12GB cepten internet
1000 DK
250 SMS
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma
20GB cepten internet + 5 GB Sosyal Medya
Faturasızdan Geçişe Özel İlk
12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti*
22,5 TL* 25,5 TL* 32 TL* 38 TL* 50 TL*
İkinci 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti**
38 TL** 42 TL** 48 TL** 55 TL** 70 TL**
Faturasızdan Geçişe Özel
İlk 12 Fatura Dönemi
Taahhütsüz Tarife Ücreti***
52,5 TL*** 55,5 TL*** 62 TL*** 68 TL*** 80 TL***
İkinci 12 Fatura Dönemi
Taahhütsüz Tarife Ücreti
60 TL 64 TL 70 TL 77 TL 92 TL
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

​​*Belirtilen fiyatlar, faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Konyasporcell faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

​​**Belirtilen fiyatlar, faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Konyasporcell faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

​​***Belirtilen fiyatlar, faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Konyasporcell faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeyen bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak taahhütsüz fiyatlardır. İlk 12 fatura dönemi boyunca Yeni Rakipsiz Tarifeler İndirim Kampanyası kapsamında faturasızdan geçiş yapan abonelere sunulan ek indirimden yararlanmaya devam ederler.

​​12 + 12 fatura dönemi Konyasporcell faturalı mobil tarifelerde kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

​​Taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma tanımına, GSMobile, Fenercell, Konyasporcell, Bursasporcell, Izmircell, Kafkafcell, Taraftarcell, Samsuncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

​​5GB sosyal medya kullanımı, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter içindir.

​​​​​​
​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya müşteri hizmetleri aracılığı ile Konyasporcell Yeni Rakipsiz Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • Yeni Rakipsiz 2GB ve Yeni Rakipsiz 5GB Tarifeleri, her yöne 750 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 2GB ve 5GB cepten internet seçenekleri ve taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma içermektedir.
 • Yeni Rakipsiz 8GB ve Yeni Rakipsiz 12GB Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 8GB ve 12GB cepten internet seçenekleri ve taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma içermektedir.
 • Yeni Rakipsiz 20GB tarifesi ise her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 20GB cepten internet, taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma, Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma, 5GB Sosyal Medya kullanımı hediye içermektedir. 5GB sosyal medya kullanımı, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter içindir.
 • Yeni Rakipsiz 20GB tarifesine kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda;
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Yeni Rakipsiz 2GB, Yeni Rakipsiz 5GB, Yeni Rakipsiz 8GB ve Yeni Rakipsiz 12GB Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 15,3 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 91,8 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Yeni Rakipsiz 20GB kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 15,3 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 61,2 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Yeni Rakipsiz tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için  tıklayınız.
 • Yeni Rakipsiz Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir
 • İlgili kampanyadan, 05.05.2021 tarihinden itibaren kampanya geçerlilik süresi içerisinde, faturasız tarifelerden geçiş yolu ile Fenercell Yeni Rakipsiz 2GB, Fenercell Yeni Rakipsiz 5GB, Fenercell Yeni Rakipsiz 8GB, Fenercell Yeni Rakipsiz 12GB, Fenercell Yeni Rakipsiz 20GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 2GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 5GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 8GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 12GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 20GB, Konyaspor Yeni Rakipsiz 2GB, Konyaspor Yeni Rakipsiz 5GB, Konyaspor Yeni Rakipsiz 8GB, Konyaspor Yeni Rakipsiz 12GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 20GB Tarifelerinden birine başarıyla dâhil olan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, faturasızdan geçişi takip eden ilk 12 fatura dönemi boyunca hattına tanımlı mevcut tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden indirim faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Fenercell Yeni Rakipsiz 2GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 2GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 2GB Tarifeleri için 7,5 TL, Fenercell Yeni Rakipsiz 5GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 5GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 5GB Tarifeleri için 8,5 TL, Fenercell Yeni Rakipsiz 8GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 8GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 8GB Tarifeleri için 8 TL, Fenercell Yeni Rakipsiz 12GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 12GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 12GB Tarifeleri için 9 TL,  Fenercell Yeni Rakipsiz 20GB, GSMobile Yeni Rakipsiz 20GB ve Konyaspor Yeni Rakipsiz 20GB Tarifeleri içinse 12 TL indirim hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim faydasının tanımlanmasının ardından abonelere SMS yolu ile bilgi verilecektir. Aboneler söz konusu ek indirim faydasından bilgilendirme SMS’i sonrasında yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda 12 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 12 fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa aboneler tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde, kampanyaya dahil olduktan sonraki ilk 90 gün içinde kampanya kapsamında yer alan tarifeler arasında geçiş yapılması durumunda, aboneler geçiş yaptıkları tarifenin faturasızdan geçişe özel indiriminden yararlanmaya devam edebilecektir.
 • Belirtilen ilk 90 günlük süre sonrasında kampanya kapsamında geçerli tarifeler arasında geçiş yapılması halinde, aboneler indirim kampanyasından yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Yeni Rakipsiz Tarifeler indirim kampanyasının sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir cayma bedeli yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar belirtildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim faydası başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca Konyasporcell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan veya Konyasporcell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS'i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS'ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Konyasporcell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan bir Konyasporcell faturalı bir tarifesine geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Konyasporcell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan bir Konyasporcell faturalı bir tarifesine geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları veya Konyasporcell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Konyasporcell faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333'ü ücretsiz arayarak ya da*124#'yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.