Ana İçeriğin Başı

İlinize özel bonkör paketler Türk Telekom’da!

​​

Yeni faturasız bonkör paketler 5GB, 9GB ve 12GB cepten internet seçenekleriyle her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile tam da ihtiyacınız olan!

Hemen Türk Telekom ofis/ bayilerine başvurun; bol bol cepten internete, bol bol konuşma dakikasına çok uygun fiyata sahip olun!

​​
​​​​​​
Yeni Bonkör 5GB- 12GB Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne Alırım? Ne Öderim? 6. Aydan
Sonraki Ücreti*
Nasıl Alırım?
Bonkör 5 GB 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
5GB Cepten İnternet
23 TL / Ay 28 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR5GB yaz 5555'e gönder
Bonkör 9GB 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
9GB Cepten İnternet
27 TL / Ay 33 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR9GB yaz 5555'e gönder
Bonkör 12 GB 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
12GB Cepten İnternet
32 TL / Ay 39 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR12GB yaz 5555'e gönder
​​​​

*Paketin hattına ilk kez tanımlanması üzerinden 6 ay geçen müşteriler için geçerli ücret​​

​​​​​​

Türk Telekom Avantaj Şehrimde tarifesine geldikten sonra paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Van, Trabzon, Zonguldak, illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya 28.01.2020 tarihi itibarıyla geçerlidir.
 • Hat aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Türk Telekom Avantaj Şehrimde bireysel faturasız tarifesine son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir.
 • Bonkör 5 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 23 TL,
 • Bonkör 9 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 9 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 27 TL,
 • Bonkör 12 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 12 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 32 TL'dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından paket faydalarından faydalanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere SMS ile bilgi verilecektir. 
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir.  Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Müşteriler SMS ve müşteri hizmetleri aracılığıyla ilgili kampanyayı iptal edebilecektir.
 • Bonkör 5 GB paketi iptali için IPTAL BONKOR5GB,  Bonkör 9 GB paketi iptali için IPTAL BONKOR9GB ve 12GB paketi iptali için IPTAL BONKOR12GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Aynı ay içinde birden fazla paket alımı için istenilen paketin kısa kodu (BONKOR5GB/ BONKOR9GB/BONKOR12GB) yazılıp 5555’e sms gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet faydaları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fırsat 4-7-9 GB Paketleri Kayıt, Kalan Sorgulama ve İptal Bilgileri
Paket Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptali
Bonkör 5 GB BONKOR5GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR5GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR5GB yaz
5555'e gönder
Bonkör 9 GB BONKOR9GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR9GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR9GB yaz
5555'e gönder
Bonkör 12 GB BONKOR12GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR12GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR12GB yaz
5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.