Ana İçeriğin Başı

Trend Paketler

Türk Telekom’dan Trendyol’a Özel Trend Paketler!

Trendyol uygulamasında bol GB’lı paketler sizleri bekliyor!
​​
Trend Paketler Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Sür​esi Nedir?
Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Trend 5 GB 28 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
5 GB Cepten İnternet
65 TL* Trendyol uygulaması
Trend 10 GB 28 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
10 GB Cepten İnternet
80 TL* Trendyol uygulaması
Trend 15 GB 28 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
15 GB Cepten İnternet
95 TL* Trendyol uygulaması
Trend 20 GB 28 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
20 GB Cepten İnternet
105 TL* Trendyol uygulaması
Trend 30 GB 28 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
30 GB Cepten İnternet
130 TL* Trendyol uygulaması
​​

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​

Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.​​

​​​​​​​​​​​​​​​​

Aboneler ilgili paketleri Trendyol uygulaması üzerinden satın alabilecektir.

Trend Paketler’den Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Mobil Wifi, TV8, BİMcell, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler yararlanabilecektir.

 • İlgili paketlerden faydalanabilmek için abonelerin, Trendyol uygulaması üzerinden talepte bulunmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paketler Trendyol uygulaması «Hesabım» bölümünde; «GSM TL/Paket Yükle» «Türk Telekom TL / Paket Yükle» «Paket Yükleme» sekmesi altında satışa sunulmaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketler, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Paket Kalan Sorgulama Paket İptali
Trend 5 GB KALAN Trend 5GB yaz 5555'e gönder IPTAL Trend 5GB 5555'e gönder
Trend 10 GB KALAN Trend 10GB yaz 5555'e gönder IPTAL Trend 10GB 5555'e gönder
Trend 15 GB KALAN Trend 15GB yaz 5555'e gönder IPTAL Trend 15GB 5555'e gönder
Trend 20 GB KALAN Trend 20GB yaz 5555'e gönder IPTAL Trend 20GB 5555'e gönder
Trend 30 GB KALAN Trend 30GB yaz 5555'e gönder IPTAL Trend 30GB 5555'e gönder
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.