Ana İçeriğin Başı

Süper Karma Paketi

Tek paketle hem SMS'e doyun, hem de rahatça konuşun!

​​

Paket Bilgisi

Süper Karma Paketi ile ayda 19 TL karşılığında yurtiçi her yöne 1.000 SMS, tüm TT Mobilliler'e 10.000 SMS gönderebilir ve tüm TT Mobillliler'le 2.000Dk  konuşabilirsiniz. Paket aboneliğinizi; Super Karma yazıp 3900’a göndererek hemen başlatabilirsiniz!

19TL/30 Gün
TT Mobillilerle Mesajlaşma
10000 SMS
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
TT Mobillilerle Konuşma
2000 DK
SUPER KARMA yazıp 3900'e gönderin.
​​​​​​​
​​​​
Süper Karma Paketi Ücret Bilgisi
Hangi Paket? Süper Karma Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 1000 SMS + TT Mobillliler'le 10.000 SMS + TT Mobillliler'le 2000 DK
Ne Öderim? Aylık 19 TL
Nasıl Alırım? Super Karma yazıp 3900'a ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1XY yapısındaki 3 haneli özel servis numaraları dışındaki özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
  • Faturasız Süper Karma paketinden TT Mobil'in Baharda Yükle Kazan ve Mobil Ofis tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerimiz  faydalanabilecektir.
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir,  paket kapsamında sunulan SMS'lerin ve dakikaların kullanım süresi, paket tanımlandığı tarihten sonraki 30 gündür, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecektir. Paket kapsamında kazanılan hakların 3. şahıslara devri veya transferi mümkün değildir.
  • Paket kapsamındaki SMS'ler/dakikalar bitirildiği zaman abonenin herhangi bir SMS/dakika bonusu/paketi yoksa, tarifesinin SMS/dakika fiyatından ücretlendirilir.
  • Tarife değişikliğinde, geçiş yapılan tarife yukarıda belirtilen tarifeler dışında ise kalan haklar kullanılmaya devam edilir, değilse silinir.
  • SMS ile paketleri aldıktan sonra iptal etmeyen müşterilerilerimiz için paket otomatik olarak 19 TL ücretinden yenilenecektir.
  • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Paketten kalan haklar 3900 kısa numarasına ‘Kalan Super Karma’ yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paketin yenileme talimatının iptali için ‘IPTAL Super Karma’ yazip, 3900’a SMS gönderebilirsiniz.

​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.