Ana İçeriğin Başı

Selfy Dijital Medium Paketi ile ayda 33 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB seni bekliyor!

Paket Bilgisi

Selfy Dijital Medium Paketi ile ayda 33 TL'ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB seni bekliyor!

Selfy Dijital Medium Paketinden 33 TL'ye faydalanan müşterilerimiz, paketin hatlarına tanımlanmasının üzerinden 6 ay geçmişse, paketten 40 TL'ye faydalanacaktır.

11.01.2022 tarihi itibarıyla Selfy Dijital Mediım Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

33TL/Ay
Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin
10 GB
DIJITAL MEDIUM yazıp 4545'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​
Selfy Dijital Medium Paketi Ücret Bilgisi
Hangi Paket? i
Ne Alırım? Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 10 GB
Ne Öderim? 33 TL / AY
Nasıl Alırım? DIJITAL MEDIUM yaz 4545'e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Dijital Medium Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 33 TL'ye yararlanabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

​​​​

Selfy Dijital Medium Paketine katılmak için faturasız hattından DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

 • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
 • Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Selfy Dijital Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 33 TL’dir, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifendekiler içinse 47 TL’dir.
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
 • Paket kapsamında hattına dönüşen 10 GB tanımlanacak; yurtiçi konuşma ve sms kullanımların da “1 DK için 5 MB”, “1 SMS için 0,25 MB”  şeklinde dönüştürülerek data hakkından düşecektir. Kısacası; “1 DK = 5 MB = 20 SMS”dir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda otomatik yenileme, en son alınan paketi takip eden 30. Günde yapılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Paket kapsamındaki hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır. 
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş., internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları sonraki aya devretmez.
 • Paket kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemezsin.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaların 1. dakikada sonlandırman  halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirilecektir..
 •  Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Selfy Dijital Medium Paketi SMS Aktivasyon Bilgisi
i
KAMPANYA KAYIT DIJITAL MEDIUM --> 4545
KALAN SORGULAMA KALAN DIJITAL MEDIUM --> 4545
KAMPANYA İPTALİ IPTAL DIJITAL MEDIUM --> 4545

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.