Ana İçeriğin Başı

Neti Bol 5 GB Paketi

Türk Telekom’dan INTERNETI BOL PAKETLER! Neti Bol 5 GB Paketi’nde tam 5 GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 44 TL!

Paket Bilgisi

Neti Bol 5GB Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

Neti Bol 5 GB Paketi'yle 5 GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 44 TL!

NETIBOL5GB yazıp 5555'e SMS gönderin, Neti Bol 5 GB Paketi'niz cebinize gelsin!

44TL/Ay
Her Yöne Konuşma
250 DK
Her Yöne Mesajlaşma
250 SMS
Cepten İnternet
5 GB
​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​
Neti Bol 5 GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Neti Bol 5 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 250 DK + Her Yöne 250 SMS + 5 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 44 TL / AY
Nasıl Alırım? NETIBOL5GB yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderin
​​​​​​
​​
 • Neti Bol 5 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 5 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 44 TL'dir.
 • Neti Bol 5 GB Paketi'nden, BİMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL, Standart, Faturasız Ofis, Bayi Çalışan, Kontrolü Seç, TV8, Ahlan, Mobil Data Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Paketlerden son 30 gün içerisinde aktivasyon yapmış aboneler faydalanamaz.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paket iptal durumunda, paket kapsamında verilen faydalar silinmeyecek, geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet faydaları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar ve KKTC dahil yurt dışı, faks, data, wap aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi olmak şartıyla tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet kullanımlarında için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan dakika faydasının bitirilmesini takiben, müşterinin hattına tanımlı dakika faydası içeren başka paket veya kampanya yoksa müşterinin dakika kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan SMS faydasının bitirilmesini takiben, müşterinin hattına tanımlı SMS faydası içeren başka paket veya kampanya yoksa müşterinin SMS kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet faydasının bitirilmesini takiben, müşterinin hattına tanımlı cepten internet faydası içeren başka paket veya kampanya yoksa müşterinin cepten internet kullanımları paket geçerlilik süresinin sonuna kadar 100 KB başına 2 Kuruş olarak, sonrasında ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​
Neti Bol 5 GB Paketi SMS Aktivasyon Bilgisi
Neti Bol 5 GB Paketi
PAKETE KAYIT NETIBOL5GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN NETIBOL5GB --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL NETIBOL5GB --> 5555
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.