Ana İçeriğin Başı

Ezberbozan Paketler

Ezberbozan Paketler’den Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Mobil Wifi, TV8, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

​​​​​

Portföy kapsamındaki paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:​​​​​

Ezberbozan 3 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 3 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 50 TL’dir.

​​​​​Ezberbozan 5 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 5 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 55 TL’dir.

Ezberbozan 8 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 8 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 65 TL’dir.

Ezberbozan 10 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 10 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 70 TL’dir.

Ezberbozan 15 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 15 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 80 TL’dir.

​​​​​Ezberbozan 20 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 20 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 95 TL'dir.

Ezberbozan 30 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 30 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 110 TL'dir.


Sunulan Faydaların Geçerlilik Yönleri:​​​​​

Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.

​​​​​

Diğer Hususlar:​​​​​

Ezberbozan Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom Online İşlem uygulaması üzerinden talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir. ​​​​​

Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.

Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.

Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır. ​​​​​

Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

​​​​​Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

​​​​​


Ortak Bilgiler​​​​​

İptal Nasıl Yapılır:​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​
Paket İptal Talebi
Ezberbozan 3 Paketi IPTAL Ezberbozan 3GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 5 Paketi IPTAL Ezberbozan 5GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 8 Paketi IPTAL Ezberbozan 8GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 10 Paketi IPTAL Ezberbozan 10GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 15 Paketi IPTAL Ezberbozan 15GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 20 Paketi IPTAL Ezberbozan 20GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 30 Paketi IPTAL Ezberbozan 30GB yaz 5555’e gönder.

Kalan sorgusu:​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​
Paket Kalan Sorgusu
Ezberbozan 3 Paketi KALAN Ezberbozan 3GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 5 Paketi KALAN Ezberbozan 5GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 8 Paketi KALAN Ezberbozan 8GByaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 10 Paketi KALAN Ezberbozan 10GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 15 Paketi KALAN Ezberbozan 15GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 20 Paketi KALAN Ezberbozan 20GB yaz 5555’e gönder.
Ezberbozan 30 Paketi KALAN Ezberbozan 30GB yaz 5555’e gönder.
​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.