Ana İçeriğin Başı

Doya Doya Paketler

11.01.2022 tarihi itibarıyla Doyadoya 5GB, 8GB ve 15GB Paketleri otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Doya Doya Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Portföy kapsamındaki paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:​​​​​

Doyadoya 5 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 5 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 37 TL’dir.

Doyadoya 8 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 8 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 42 TL’dir.

Doyadoya 10 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 10 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 65 TL’dir.

Doyadoya 15 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 15 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 55 TL’dir.

Doyadoya 20 Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt içi 20 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 85 TL’dir.


Sunulan Faydaların Geçerlilik Yönleri:​​​​​

Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.

​​​​​

Diğer Hususlar:​​​​​

Doya doya Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Pakete kayıt Canlı arama ve KYTden atanan müşterilere yapılır.​​​​​

Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.

Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.

Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.

Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.​​​​​

Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

​​​​​Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

​​​​​Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. ​​​​​

Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​​​​​

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.​​​​​


Ortak Bilgiler​​​​​

İptal Nasıl Yapılır:​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​
Paket İptal Talebi
Doyadoya 5 Paketi IPTAL Doyadoya 5GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 8 Paketi IPTAL Doyadoya 8GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 10 Paketi IPTAL Doyadoya 10GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 15 Paketi IPTAL Doyadoya 15GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 20 Paketi IPTAL Doyadoya 20GB yaz 5555’e gönder

Kalan sorgusu:​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​
Paket Kalan Sorgusu
Doyadoya 5 Paketi KALAN Doyadoya 5GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 8 Paketi KALAN Doyadoya 8GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 10 Paketi KALAN Doyadoya 10GByaz 5555’e gönder.
Doyadoya 15 Paketi KALAN Doyadoya 15GB yaz 5555’e gönder.
Doyadoya 20 Paketi KALAN Doyadoya 20GB yaz 5555’e gönder.
​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.