Ana İçeriğin Başı

Ahlan Varsa! , İletişim Bitmez!

Türk Telekom Ailesi’ne Hoş geldiniz! Ahlan Yeni 300 Paketi’nde Her Yöne 300 DK, Her Yöne 3000 SMS 12 TL! Üstelik tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

للاشتراك بتعرفة أهلاً، وتقديم طلب نقل الرقم لتورك تيليكوم، يرجى النقر هنا!

12 TL/28 Gün
Her Yöne Konuşma​
300 DK
Her Yöne Mesajlaşma
3000SMS
Konuşma
Tarife içi sınırsız
​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Hangi Paket? Ahlan Yeni 300 Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 300 DK + Her Yöne 3000 SMS + Tarife içi sınırsız konuşma*
Ne Öderim? Yeni Müşteri 12 TL / 28 GÜN ,
Nasıl Alırım? AHLANYENI300 veya 300yaz 5555'e gönder

*Ahlan Tarifesinde bulunan müşterilere aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda sunulacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda tarife içi sınırsız konuşma hakkı sunulmayacaktır.

​​​
​​​​​​

Faturasız Ahlan Tarifesindeki müşteriler AHLANYENI300 veya 300 yazıp 5555'e SMS gönderip satın alınabilirsiniz.

Paketlerden yalnızca Faturasız Ahlan Tarifesini kullanan faydalanabilir. Ahlan Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Paketlere kayıt SMS, Mobil Online İşlem Merkezi, Müşteri Hizmetleri veya TürkTelekom Mağazaları aracılığıyla yapılabilir..

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Faturasız Ahlan Tarifesi’ne gelen müşterilerimiz Ahlan Yeni 300 Paketi’nden aylık 12 TL’den faydalanabilirler.
 • Paketlere kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri, Mobil Online İşlem Merkezi veya TürkTelekom Mağazaları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL AHLANYENI300 veya IPTAL 300 yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve mevcut faturasız tarifelerden faturasız Ahlan Tarifesine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Ahlan Yeni 300 Paketi'nden aylık 18 TL'ye yararlanabilirler.
 • Ahlan Tarifesinden faydalanan ve aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimiz Ahlan Tarifesinde 30 gün boyunca geçerli tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilecektir.
 • Ahlan Tarifesine gelen ve aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerin Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerine yaptığı aramanın dakikası tarife kapsamında 1,50 TL/dk olarak, SMS adedi ise 0,60 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kaydının başarılı bir şekilde tamamlanması veya paket kaydının başarısız olması halinde gönderilen bilgilendirme SMS’leri, otomatik yenilenme öncesinde, otomatik yenileme gerçekleştiğinde veya hatta yeterli bakiye olmaması nedeni ile otomatik yenilenmenin gerçekleşmediğine dair gönderilecek SMS’ler, paketin iptal edilmesi halinde, kalan sorgusu yapılması halinde, faydaların %80 ve %100’ünün kullanılması halinde iletilecek olan bilgilendirme SMS’lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Hattının üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden internet ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

AHLAN YENİ 4 GB PAKETİ SMS Aktivasyon Bilgisi
AHLANYENI300 PAKETİ
PAKETE KAYIT "AHLANYENI300" veya "300" --> 5555
KALAN SORGULAMA "KALAN AHLANYENI300" veya "KALAN 300"--> 5555
PAKET İPTALİ "IPTAL AHLANYENI300" veya "IPTAL 300" --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.