Ana İçeriğin Başı

Tarifen Yurt Dışında Servisi ile hiçbir işlem yapmadan yurt içi tarifenizdeki internet, dakika ve mesajlarınızın tamamını aşım yapmadan yurt dışında tam 80 ülkede aynen kullanabilirsiniz!

​​

Servis Bilgisi

Tarifen Yurt Dışında Servisi ile günlük 54,90 TL'ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi aşım yapmadan yurt dışında özgürce kullanabilirsiniz.

Servis yurt dışında geçerli ülkelerde kullanım yaptığınızda​a otomatik devreye girecektir, kullanım yapmadığınız günler için ayrıca ücret ödemezsiniz.

10 Şubat 2021 tarihi itibarıyla Tarifen Yurt Dışında Servisi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 39,78 TL olarak güncellenmiştir.

15 Mart 2022 tarihi itibarıyla "Tarifen Yurt Dışında Servisi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 54,90 TL olarak güncellenmiştir.


54,90 TL/Ay
 TARIFEN YURTDISINDA yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​
​​​​

Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan 10GB, Aşmayan 15GB, Aşmayan 750, Aşmayan Bol 2GB, Aşmayan Bol 4GB, Aşmayan Bol 8GB, Aşmayan Bol 15GB, Aşmayan Bol 20GB, Aşmayan Star 6GB, Aşmayan Star 10GB, Aşmayan Star 15GB, Aşmayan 10GB Mini ve Aşmayan 10GB Maksi, tarifelerindeki tüm faturalı bireysel müşteriler yararlanabilir.

 • 15 Mart 2022 tarihi itibarıyla Tarifen Yurt Dışında Servisi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 54,90 TL olarak güncellenmiştir.
 • 11 Şubat 2021 tarihi itibarıyla Tarifen Yurt Dışında Servisi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 39,78 TL olarak güncellenmiştir.
 • Tarife kotası bittiğinde kullanım durdurulmakta ve kullanıma devam edebilmek için ek paket alınması gerekmektedir.
 • Servise kayıt olmanız durumunda, Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve interneti yurt dışında 80 ülkede otomatik olarak günlük vergiler dahil 39,78 TL'ye kullanabilirsiniz.
 • Servise bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder. İptal edilmesi durumunda servisin tekrar aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bir sonraki yurt dışı seyahatinizde, servisin geçerli olduğu ülkelerde yaptığınız kullanımlarda otomatik olarak yurt içi tarifenizi kullanabilirsiniz.
 • Yurt dışında kullanım yapılmayan günlerde herhangi bir ücret yansıtılmaz.
 • Yurtiçi tarifeniz kapsamında sunulan "Sınırsız" kullanım hakları servis kapsamına dahil değildir.
 • Yurt içi tarifeye ek satın alınan paketler kapsam dışıdır.
 • Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 24:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 24:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır.
 • Ücretlendirme periyodu, "TARIFEN YURTDISINDA" kapsamında yurt içi tarifenizdeki kotanız kapsamında yaptığınız yurt dışı ses kullanımınız için 60 sn, internet kullanımınız için 10 KB olarak uygulanacaktır.
 • Servise kayıt olduğunuzda, hattınız yurt dışında kullanıma kapalı ise otomatik olarak açılacaktır.
 • Servisin geçerli olduğu tarifelerden, geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapıldığında servis otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Servisi iptal etmek isterseniz, *151#'yi tuşlayarak, "Tarifem Yurt Dışında Geçerli Olsun" menüsünden servisi iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda, kalan kullanım haklarınız anında iptal olur ve günlük ücret iade yapılamaz.
 • Sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Almanya; Amerika Birleşik Devletleri; Antigua&Barbuda; Arnavutluk; Avustralya; Avusturya; Azerbaycan; Bahreyn; Bangladeş; Belçika; Beyaz Rusya; Birleşik Arap Emirlikleri; Bosna Hersek; Brezilya; Bulgaristan; Çek Cumhuriyeti; Çin; Danimarka; El Salvador; Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; Hong Kong; Irak; Birleşik Krallık (İskoçya, Galler, İngiltere, Kuzey İrlanda); İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda; Japonya; Jersey; Kanada; Karadağ; Katar; KKTC; Kazakistan; Kongo Cumhuriyeti; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Meksika; Mısır; Moldova; Montserrat; Myanmar; Norveç; Pakistan; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; San Marino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; Suudi Arabistan; Tayland; Tayvan; Ukrayna; Uruguay; Yeni Zelanda; Yunanistan
 • Kampanya uydu, maritime ve cruise operatörlerinde geçerli değildir.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.