Ana İçeriğin Başı

Yıldızlı Günlerden Kaçırılmayacak Fırsat! Prime Efsane 20 Tarifesi İlk 3 Ay Geçerli 30 GB ve Aylık Toplam 5GB Sil Süpür’den Hediyesi ile!

​​

5-6-7-8-9-10-11 Temmuz tarihlerinde, Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr 'den online başvuru yaparak Prime Efsane 20 Tarifesine gelin, 45 TL’ye 1000DK 1000SMS 20GB’ın, İlk 3 Ay Geçerli 30GB hediye ve ayda toplam 5GB Sil Süpür’den hediyenin sahibi olun.

Tarifeler kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır. Uygulama hakkındaki detaylar ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.​​​

Taşımak İstediğiniz Numara
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat NumarasıCep Telefonu
İrtibat numaram, taşımak istediğim numarayla aynı
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
Taşımak istediğim numarayla aynı
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre TT Mobil'in bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.
​​​​
Prime 20 Tarifesi
Prime Efsane 20 Tarifesi
Tarife İçeriği 1000 DK
1000 SMS
20GB cepten
internet
Hediye İnternet Kampanyası* İlk 3 Ay Geçerli 30GB
Sil Süpür'den Hediye İnternet ** 5GB
İlk 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti***
(Numara taşıma ve yeni hat
aktivasyonu için geçerlidir)
45 TL
İkinci 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti ****
(Numara taşıma ve yeni hat
aktivasyonu için geçerlidir)
53 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti
(Numara taşıma ve yeni hat
aktivasyonu için geçerlidir)
76,43 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*İlk 3 ay geçerli 30GB hediye faydası için tarifeye geldikten sonra 30 gün içinde PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gereklidir.

**5-6-7-8-9-10-11 Temmuz tarihlerinde, numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Prime Efsane 20 Tarifesine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni abonelerimize 2022 sonuna kadar Sil Süpür'den aylık toplam 5GB hediye internet sunulur. Müşterilerimize kampanya kapsamında 2022 sonuna kadar Sil Süpür'den her hafta farklı hediyeler sunulacak olup, verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı en az 5GB olacaktır.

***Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

****12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.