Ana İçeriğin Başı

Aylık Toplam 5GB Sil Süpür’den Hediyesi ile!

9-15 Ağustos tarihleri arasında, Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr 'den online başvuru yaparak Yaz Festivali 8 Tarifesine gelin, 34 TL’ye 1000DK 1000SMS 8GB’ın ve ayda toplam 5GB Sil Süpür’den hediyenin sahibi olun.

​​​​​​​
Yaz Festivali 8 Tarifesi
Yaz Festivali 8 Tarifesi
Tarife İçeriği 1000 DK
1000 SMS
8GB cepten
internet
Sil Süpür'den Hediye İnternet * 5GB
12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti**
(Numara taşıma, yeni hat
aktivasyonu ve faturasız
hatlardan faturalı hatlara
geçiş için geçerlidir)
34 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti
(Numara taşıma, yeni hat
aktivasyonu ve faturasız
hatlardan faturalı hatlara
geçiş için geçerlidir)
59,16 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*9-10-11-12-13-14-15 Ağustos tarihlerinde, yeni hat tesisi, numara taşıma veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Yaz Festivali 8 Tarifesine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni abonelerimize 2022 sonuna kadar Sil Süpür'den aylık toplam 5GB hediye internet sunulur. Müşterilerimize kampanya kapsamında 2022 sonuna kadar Sil Süpür'den her hafta farklı hediyeler sunulacak olup, verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı en az 5GB olacaktır.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

  • Yaz Festivali 8GB tarifesinde cepten internet hakkı bittiğinde, aşımlar belli bir tutara kadar ücretlendirilir, sonrasında erişim ekstra bir ücret olmaksızın belirli bir hız üzerinden devam eder.
  • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
  • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operator yönlerini kapsamaktadır.
  • Tarifede yer alan ve tarifeye ek olarak alınan yurt içi konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

 

​​​ ​​
​​
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.