Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Tekno Kids 1GB Tarifesi ve Tarife Kampanyası

Teknosacell Tekno Kids 1GB akıllı saat tarifesi ile ayda 50 TL'ye her yöne 600 DK, 600 SMS, 1 GB cepten internet için Teknosa mağazalarına uğrayabilirsiniz.

50 TL/AY
Her Yöne Konuşma
600 DK
Her Yöne Mesajlaşma
600 SMS
Cepten İnternet
1 GB
​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Basın 6 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Teknosacell Tekno Kids 1GB Tarifesi
Aylık Ücret 50 TL
Aylık Ücretsiz Cepten Internet 1 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 600 SMS
Kota Aşımı SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız .
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız .
​​
 • İlgili tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Tarifeye katılım anlaşmalı Teknosa mağazalarından yapılabilecektir.
 • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS, yurt içi 1 GB cepten internet hakkı verilmektedir.
 • Tarifenin aylık ücreti KDV ve ÖİV dâhil 50 TL'dir. Tekno Kids tarifesinde aylık sabit ücret 12 Ay Teknosacell faturalıda kalma sözünüze 25 TL’dir. Taahhütlü tarife ücreti, taahhüt süresi boyunca sabit kalacak, fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
 • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 1 GB’a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır. 1 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
 • Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakları tükendiğinde tabloda bilgisi verilen ücretlendirme geçerli olacaktır.
 • Mevcutta ilgili hatta tanımlı başka bir internet paketi varsa ve daha yüksek bir hız baremine sahipse, yüksek olan hızda kullanım yapılabilecektir.  
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Belirtilen tarifeye dâhil olup, ilgili kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü vererek tarife ücret indiriminden yararlanan müşterilerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt süresi içerisinde, Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere ise geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • TEKNOSACELL Akıllı Saat tarifelerine katılan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş sayılacak ve herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir.
 • 4.5G HAZIR yazip 5555'e gondererek kullandiginiz SIM Kart ve cihazin 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilir, IPTAL 4.5G yazip 5555'e gondererek 4.5G aboneliginizi iptal edebilirsiniz.
 • Taahhütlü hat satışı ve Teknosa anında indirim çeki gönderimi yalnızca T.C. Uyruklu müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Abone, aylık sabit ücret indiriminden yararlanmak için "Teknosacell Tarife Taahhütnamesi 2022" taahhütnamesini imzalamalıdır.
 • Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, size en yakın Teknosa mağazasına başvurabilirsiniz.
 • *24.06.2022 tarihi itibarıyla, şirketimizce sunulmakta olan Teknosacell faturalı tarifelerde bulunan ve mevcut tarifesinin taahhütsüz ücreti Teknosacell Tekno Kids 1GB Tarifesi’nden daha yüksek olan abonelerin bu tarifeye geçiş yapması durumunda ilk faturalarına bir kereye mahsus KDV ve ÖİV dahil 30,60 TL tarifeler arası geçiş ücreti yansıtılacaktır.
 • Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TEKNOSACELL bir TT Mobil hizmetidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.