Ana İçeriğin Başı

Selfy’nin Sosyal 7GB Tarifesi

Selfy’nin Sosyal 7GB Tarifesi’nde 1000 DK, 250 SMS ve 5GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2GB, ayda sadece 68 TL!

68 TL/AySOSYAL 7GB TARIFE yazıp 5555'e gönderin.


Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

​ ​​
Selfy'nin Sosyal 7GB Tarifesi Ne Alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Selfy'nin Sosyal 7GB Tarifesi
Ne Öderim? Benle kalacağına söz verirsen ☺* 68 TL
Kesin değil, belki kalmam dersen☺** 88 TL
12 ay daha kalacağım dersen ☺*** 76 TL
Ne Alırım? Her Yöne 1000 Dakika
+
Her Yöne 250 SMS
+
7GB Cepten İnternet
2GB'ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım? SOSYAL 7GB TARIFE yaz 5555'e gönder.
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yaparsan 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde belirtilen güncel aşım ücreti geçerli olur.

**Tarifeye kaydolup taahhüt vermek istemezsen 88 TL'lik ücret geçerli olur.

***Belirtilen fiyatlar, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

 • Selfy'nin Sosyal 7GB Tarifesine, Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilir ya da SMS ile kaydolabilirsin.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin. Onay SMS'leri için 2 TL SMS ücreti alındığını unutma!
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS göndererek öğrenebilirsin. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555'e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin.
 • Tarifeden kalan tüm hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilirsin.
 • İnternet kullanımın 7 GB'a ulaştığında, paket aşım ücreti her 100 MB için 12 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 60 TL ücret yansıtılır. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak tarifeye kaydolduysan ve ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim☺ Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan 30 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Tarifendeki dakikaların, SMS'lerin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum☺
 • Tüm internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi data kullanımlarında geçerlidir.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMS'lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurt dışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsin. Uygulamadan faydalanmak için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numaran ve şifrenle giriş yapman gerekiyor. Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıkla.
 • E-dergi mobil uygulaması yurtiçi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetin bulunduğu için kullanımların internetinden yemez  ☺ Uygulamayla ilgili detaylar için tıkla.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.