Ana İçeriğin Başı

Pttcell Yıldız 18 GB Tarifesi

Pttcell Yıldız 18 GB tarifesi, 16 Mayıs 2022 itibariyle yeni müşteri alımına kapatılacaktır.

Pttcell Yıldız 18 GB tarifesi ile ayda 59 TL'ye her yöne 1000 DK, 1000 SMS ve 18 GB cepten internet için PTT merkezlerine uğrayabilirsiniz.

Tarife ile ilgili taahhüt kampanyasını görmek için  tıklayınız.​

59 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
18 GB
​​​​​
​​
Ücretlendirme Bilgisi
Pttcell Yıldız 18GB Tarifesi
Aylık Ücret 59 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 18 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
Kota Aşımı SMS Güncel aşım ücretleri için  tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için  tıklayınız.
​​
  • Faturalı Pttcell Yıldız 18 GB Tarifesi’nin aylık ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olan müşteriler için KDV ve ÖİV dâhil 89 TL’dir. Tarife kapsamında grup içi sınırsız dakika,yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi 18GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
  • Bununla birlikte tarife kapsamında, WhatsApp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinde kullanılabilecek yurt içi sınırsız cepten internet kullanım hakkı aşağıda belirtilen* koşullar çerçevesince ücretsiz olacaktır. İlgili hat/hatlara tanımlı yurt içi WhatsApp faydası içeren farklı bir paket ya da data paketi bulunuyor ise yurt içi WhatsApp kullanımları bu haklardan düşmeyecek olup, belirtildiği gibi bir fayda bulunmuyor ise ilgili yurt içi kullanımlar için ek bir ücret alınmayacaktır.
  • Ayrıca tarife kapsamında abonelere 12 fatura dönemi boyunca, 23.00-07.00 saatleri arasında geçerli 2 GB** gece data kullanım hakkı sunulacaktır. Aboneler bu ek faydadan yararlanmak için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Faydanın başarı ile tanımlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından ilgili faydadan yararlanmaya başlanılabilecektir. Faydaya kayıtın başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
  • Tarife kapsamındaki grup içi sınırsız dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
  • Tarife kapsamındaki 1000 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarifenin kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 1 sn olup, tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların tükenmesinin ardından ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
  • Tarife kapsamında sunulan 1000 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 18GB'a ulaştıktan sonra internet erişimi sona erecek ve 18GB üzeri kullanımlarda ücretlendirme yapılmayacaktır. Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kalan kullanım miktarları (kalan dakika, kalan SMS, kalan internet) 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmeyecektir. Tarife kapsamında sunulan ses ve SMS hakkının tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yok ise ücretlendirme tablosunda belirtilen ücretler geçerli olacaktır.
  • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.