Ana İçeriğin Başı

Pttcell Star 40 GB Tarifesi

Pttcell Star 40 GB tarifesi ile ayda 124 TL'ye her yöne 1500 DK, 250 SMS, 40 GB cepten internet, ilk ay 20 GB yurt içi hediye internet ve 12 fatura dönemi boyunca, 23.00-07.00 saatleri arasında geçerli 5 GB gece data kullanım hakkı için PTT merkezlerine uğrayabilirsiniz.

Tarife ile ilgili taahhüt kampanyasını görmek için  tıklayınız.​

124 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1500 DK
Her Yöne Mesajlaşma
250 SMS
Cepten İnternet
40 GB
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​
​​​
​​​​​​​​​​​​
Ücretlendirme Bilgisi
Pttcell Star 40 GB Tarifesi
Aylık Ücret 124 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 40 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 250 SMS
Kota Aşımı SMS Güncel aşım ücretleri için  tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için  tıklayınız.
​​​​​​​​
 • İlgili tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Tarifeye katılım PTT merkezleri aracılığı ile yapılabilecektir.
 • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1500 dakika, Pttcell’ilerle grup içi sınırsız görüşme, her yöne 250 SMS ve 40 GB cepten internet verilmektedir.
 • Tarifenin aylık tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olan müşteriler için KDV ve ÖİV dâhil 124 TL’dir.
 • Bununla birlikte tarife kapsamında, WhatsApp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinde kullanılabilecek yurt içi cepten internet kullanım hakkı ücretsiz olacaktır. İlgili hat/hatlara tanımlı yurt içi WhatsApp faydası içeren farklı bir paket ya da data paketi bulunuyor ise yurt içi WhatsApp kullanımları bu haklardan düşmeyecek olup, belirtildiği gibi bir fayda bulunmuyor ise ilgili yurt içi kullanımlar için ek bir ücret alınmayacaktır.
 • Tarife kapsamında abonelere 12 fatura dönemi boyunca, 23.00-07.00 saatleri arasında geçerli 5 GB gece data kullanım hakkı sunulacaktır. Aboneler bu ek faydadan yararlanmak için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Faydanın başarı ile tanımlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından ilgili faydadan yararlanmaya başlanılabilecektir. Faydaya kayıtın başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ayrıca tarife kapsamında abonelere 1 fatura dönemi boyunca geçerli 20 GB data kullanım hakkı sunulacaktır. Aboneler bu ek faydadan yararlanmak için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Faydanın başarı ile tanımlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından ilgili faydadan yararlanmaya başlanılabilecektir. Faydaya kayıtın başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
 • Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir. Grup içi sınırsız görüşme hakkı tüm Pttcell aboneleri ile yapılan görüşmeler için geçerli olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 40 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna durdurulacaktır. 40 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Mevcutta ilgili hatta tanımlı başka bir internet paketi varsa ve daha yüksek bir hız baremine sahipse, yüksek olan hızda kullanım yapılabilecektir.
 • İlk 90 Günde Yeni Müşteri Fiyatı özelliği bulunmaktadır. Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren 90 gün içerisinde, bu tarifeye geçiş yapmaları durumunda, tarifenin numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için geçerli olan ücretinden faydalanabileceklerdir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Pttcell Faturalı Tarifelerden, Pttcell Faturasız Tarifeye geçiş işlemleri KDV ve ÖİV dahil 30,59TL ile ücretlendirilecektir. Bu ücret müşterinin son faturasına yansıyacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Pttcell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Pttcell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Pttcell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Kalan kullanım miktarları (kalan dakika, kalan SMS, kalan internet) 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.