Ana İçeriğin Başı

Tarife Bilgisi

Ailece Tarife’nin paylaşımına dahil olup ortak kullanım yapana kadar bu tarifedeki her yöne 100 DK, 100 SMS ve 100 MB cepten internetten yararlanabilirsiniz.

9 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
100 Dk
Her Yöne Mesajlaşma
100 SMS
Cepten İnternet
100 MB
​​​
Başlangıç Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Başlangıç Tarifesi
Aylık Ücret 9 TL*
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 100 MB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 100 DK
Aylık Ücretsiz Her YöneSMS 100 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Aşım Ücretlendirmesi 68,69 Kr/Dk
Ücretsiz SMS Bitiminde Aşım Ücretlendirmesi 49,38 Kr/SMS
Ücretsiz İnternet Bitiminde Aşım Ücretlendirmesi 100 MB / 9 TL
MMS 1,25 TL/MMS

*Ortak paylaşım kurgusundan yararlanmak üzere bu tarifeye kayıt olan müşterilerden paylaşıma dahil olduklarında 9 TL olan aylık tarife ücreti ilgili fatura döneminde alınmayacaktır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​
​​

Siz de ailece tek bir tarifede toplanıp ortak paylaşıma dahil olmak istiyorsanız öncelikle TT Mobil bayileri ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Başlangıç Tarifesine kayıt olmanız gerekmektedir.

 • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için 9 TLdir.
 • Ortak paylaşım kurgusundan yararlanmak üzere bu tarifeye kayıt olan müşteriler paylaşım kurgusuna dahil olduklarında tarifeleri Ortak Tarife olarak değiştirilecektir. Ortak Tarifeye geçiş yapan müşterilerden geçiş yapılan fatura dönemi Başlangıç Tarifesinin 9TL olan aylık ücreti alınmayacaktır.
 • Tarife Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır.
 • Tarife kapsamında yurt içinde geçerli her yöne 100 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB faydası sunulmaktadır.
 • Tarife kapsamındaki her yöne 100 dakika, heryöne 100 SMS ve 100 MB  cepten internet bittiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan her yöne 100 dakika, heryöne 100 SMS ve 100 MB cepten internetten ilgili fayda otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kademeli olarak tanımlanacak 100 MB internet faydası maksimum 10 defa tanımlanacak olup bu haklar bittikten sonra ilgili fatura dönemi sonuna kadar internet erişim hızı 1 kbps’ye düşürülecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan internet kotası sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsar.
 • Tarife kapsamında sunulan heryöne dakikalar sadece yurt içi kullanımlar içindir.
 • Tarife kapsamındaki SMS’ler yurt içinde geçerlidir. Bu SMS'ler web ve wap üzerinden yapılacak gönderimleri kapsamaz.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve internet hakları devretmez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS’ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.