Ana İçeriğin Başı

Tarife Bilgisi

Ailece 6GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepte internet! 


60TL/Ay
Her Yöne Konuşma
3000 DK
Cepten İnternet 
6 GB
Grup içi Konuşma
Sınırsız
Her Yöne Mesajlaşma
Sınırsız
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Taşımak İstediğiniz Numara
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
İrtibat numaram, taşımak istediğim numarayla aynı
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
​​​​​​​
Ailece 6 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Ailece 6GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 60 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 90 TL**
Aylık Ücretsiz Cepte İnternet 6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 3000 Dk
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi SINIRSIZ
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS SINIRSIZ SMS

Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden Ailece 6GB Tarifesi'ne geçiş yapan tarife sahibi müşterilerimizden tek seferlik 25 TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Ailece 6GB Tarifesi'ne ortak kullanımla dahil olan müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

* Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 24 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 24 fatura dönemi sona erdiğinde 90 TL'lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyat 70 TL'dir.12 fatura dönemi sona erdiğinde 90 TL'lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

** Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 90 TL olarak uygulanacaktır.

Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​

Online Başvuruya Özel 6GB Hediye!

Online başvuruya özel 3 ay boyunca geçerli aylık ek 2GB hediye! Online satış kanalından başvuru yaparak, yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelen yeni faturalı müşterilere 3 fatura dönemi boyunca paketlerine ilave aylık 2GB ek data paketi ücretsiz olarak yüklenecektir.

 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı aktivasyonun son 30 gün içinde NA ve NT yolu ile online satış kanalı üzerinden tamamlanmış olması gerekmektedir. Kampanya sadece yeni müşteri aktivasyonu ve numarasını taşıyarak gelen faturalı müşterilere yöneliktir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi boyunca yurtiçi aylık ek 2GB ücretsiz ek internet hakkı sağlanacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için , online satış kanalından başvurmuş ve başarı ile yeni aktivasyon ve numara taşıma işlemlerini sağlamış müşterilerimize müşteri temsilcisi tarafından şifre verilecektir. Müşteriler bu şifre aracılığıyla ek datalarını tanımlayabileceklerdir.
 • Müşteriler bu faydadan yararlanabilmek için, müşteri temsilcisi tarafından verilen şifreyi “SIFRE” HEDIYE 6GB yazıp 5555’egönderilecek kampanyadan yararlanabileceklerdir. İlk kayıt SMS’ini gönderdikten sonra geri kalan aylarda bu faydadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan 2GB fu tarife ve paketin data aşımından ve ek data paketlerinden öncelikli olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen internet faydası ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Bu ürüne sahip müşteriler 4.5G izni vermiş kabul edilecektir ve fayda aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de otomatik olarak aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Pakete/kampanyaya kayıt olmasıyla birlikte 4.5G servisi otomatik aktif edilen müşterilere bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.