Ana İçeriğin Başı

Sevdiklerinizle doya doya mesajlaşmak için 1 hafta geçerli her yöne 500 SMS paketi ayda sadece 5,10 TL!

Paket Bilgisi

Haftalık her yöne 500 SMS paketi ayda sadece 5,10 TL!

Paketi Online İşlemler ile de satın alabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​
5,10 TL/Ay
Her Yöne SMS Paketi
500 SMS

ASMAYAN 500SMS yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 5,10TL’dir.
 • İlgili paketten dakika-SMS ve internet kotası bittiğinde duran (Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan 10GB, Aşmayan 15GB, Aşmayan Bol 2GB, Aşmayan Bol 4GB, Aşmayan Bol 8GB, Aşmayan Bol 15GB, Aşmayan Bol 20GB, Aşmayan Star 6GB, Aşmayan Star 10GB, Aşmayan Star 15GB, Aşmayan 10GB Mini, Aşmayan 10GB Maksi) bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler faydalanır.
 • Haftalık SMS Paketi; paketin satın alındığı gün itibariyle 7 gün geçerli olup, alındığı gün ve saat itibarıyla 7. günün aynı saatine kadar geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde geçerlilik süresi sonunda silinir.
 • Haftalık paketleri ilgili fatura döneminde 1’den fazla kez satın alabilirsiniz. Paketiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamındaki kullanımlar başka bir hatta transfer edilemez veya 3.şahıslara devredilemez.
 • Paket kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifedeki standart smsler geçerli olacaktır.
 • Pakete Online İşlemler kanalı, Müşteri Hizmetleri ve SMS gönderimi aracılığıyla kayıt olunabilecektir.
 • Standart Heryöne Paketler kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz SMS'ler, web gönderimlerini, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Standart Şebekeiçi Paketler kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi olmak şartıyla şebeke içi yönünü kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz SMS'ler ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini, web gönderimlerini, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan kullanım hakkınızı, Online İşlemler kanalından veya SMS yazıp 5555 'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Kullanım hakkının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servisler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.