Ana İçeriğin Başı

BİMcell Sahur Kampanyası 2021

Kampanya Bilgisi

Sahur Kampanyası'ndan BİMcell tarifelerde bulunan ön ödemeli tüm müşterilerimiz faydalanabilecektir. Detaylarda Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında, 13.04.2021-12.05.2021 tarihleri içerisinde 02:00 - 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır.

​​​​
​​​​​​
 • Sahur Kampanyası'ndan BİMcell tarifelerde bulunan ön ödemeli tüm müşterilerimiz faydalanabilecektir. Ayrıca abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için Türk Telekom, TTNET veya TT Mobil'den en az birindeki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, konum ve kullanım bilgilerini paylaşarak kullanmamıza abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmaları gerekmektedir.
 • Ön ödemeli müşteriler için kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, ilgili abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için, kampanya kaydından 48 saat öncesinde ya da kampanya kaydı sonrasında (kampanya geçerlilik süresi içerisinde) tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmak için SAHUR2021 yazıp 5555e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında, 13.04.2021-12.05.2021 tarihleri içerisinde 02:00 - 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılım 12.04.2021 tarihinde başlayacak olup, kampanya kapsamında sunulan data hakkı 13.04.2021 tarihi 02:00 saati itibariyle kullanılmaya başlanabilecektir.
 • Kampanya katılımı 12.05.2021 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka data paketi yada faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir. Kampanyasını iptal eden ya da bahsedilen nedenler ile kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamayacaktır.
 • Müşterilerimiz, 12.04.2021 tarihi itibarıyla söz konusu kampanyaya kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.