Ana İçeriğin Başı

BİMcell İkili 2 GB Paketi

Paket Bilgisi

BİMcell‘den ikili avantaj! Aylık sadece 23 TL’ye yurt içi her yöne 600 Dakika ve 2 GB İnternet!

BİMcell İkili 2 GB Paketi 11.03.2017 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen pakettten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler paketi iptal etmedikleri müddetçe aynı koşullarla faydalanmaya devam edecektir.

23TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 Dk
Cepten İnternet
2 GB

IKILI2GB yazıp 4551'e gönderin.
​​
  • BİMcell İkili 2 GB Paketi ücreti KDV-ÖİV dahil 23 TL'dir. Paket kapsamında 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi 2 GB cepten internet sunulmaktadır. Tüm faturasız BIMcell müşterileri paketten faydalanabilir.
  • BİMcell İkili 2 GB Paketi‘ni "IKILI2GB" yazıp 4551 SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler veya BİMcell müşteri hizmetleri üzerinden paket alınabilir.
  • Paket kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir.
  • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (23 TL) ulaşması halinde paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
  • Paket iptali durumunda paket dahilindeki kalan haklar paket geçerlilik süresi boyunca kullanılabilecektir.
  • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, data için ücretlendirme periyodu 1 KB’dır. Kullanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika kullanım hakkı biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 1 kuruş, internet kullanım hakkı biterse kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,00492 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa standart tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemez veya 3. kişilere devredilemez. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
  •  Detaylar için www.bimcell.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

BİMcell İkili 2 GB Paketi'nde kalan haklarınızı öğrenmek için ücretsiz olarak KALANIKILI2GB yazıp 4551'e gönderebilirsiniz.

Paket iptali için IPTALIKILI2GB yazıp 4551'e göndermeniz yeterlidir.

​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.