Ana İçeriğin Başı

BİMcell Haftalık 20GB İnternet Paketi

BİMcell Haftalık 20GB Paketi'nde 29.04.2022 tarihi itibarıyla kapatılmıştır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanmaya devam edecektir.

BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecektir.

BİMcell Haftalık 20GB Paketi kapsamında 7 gün boyunca geçerli yurt içi 20 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 25 TL' dir.

BİMcell Haftalık 20GB Paketi'nden faydalanabilmek için aboneler, Mobil Online İşlemler uygulaması (MOİM) üzerinden ilgili paket için talepte bulunabilecektir. Uygulamayı cep telefonunuza indirmek için tıklayınız: https://bimcellapp.page.link/mobil

İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Ayrıca müşterilerimize paket kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS aracılığıyla taleplerini gerçekleştirebilecektir. 

Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 7 günün sonunda, paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,015 KR ile ücretlendirilecektir. Hattına BİMcell Haftalık 20 GB Paketi tanımlı aboneler diğer BİMcell paketlerinden de yararlanabileceklerdir.

Pakete kayıt esnasında müşterinin hattında en az paket ücreti kadar bakiye bulunmalıdır. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir. Müşteri hattında yeterli bakiye bulunması durumunda, tekrar talep iletmek suretiyle paketi satın alabilecektir.

Aboneler paketi birden fazla kez satın alabilecektir.

Paketin geçerlilik süresi olan 7 günlük süre dolmadan anılan paketin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecektir.

Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki haftaya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir. 

İlgili hatta tanımlı başka bir data faydası varsa, var olan haklardan paket bitiş tarihi en yakın olan hak kullandırılacaktır.

Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifelerden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.

Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir. Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.