Ana İçeriğin Başı

BİMcell

Tarife Bilgisi

Koşulsuz en iyi fiyata, konuştuğun kadar öde.

BİMcell Faturasız Tarifesi'nde 29.06.2022 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibariyle ilgili tarifenin paketsiz kullanım ve limit aşımı ücretlendirmesinde uygulanan ses, SMS ve data ücreti sırasıyla 9Kr/6Sn, 80Kr/SMS, 100Kr/MB ve hattına data paketi tanımlı olan ve geçerlilik süresi içerisinde data faydası tükenen abonelere uygulanacak, data paketi aşımı kullanım ücretlendirmesi 0,02Kr/KB olacak şekilde güncellenecektir.

Bahse konu güncelleme ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut bireysel ve kurumsal müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle tarifeye dahil olacak yeni bireysel ve kurumsal aboneler için geçerli olacaktır.

9 kr/6snHer Yöne
6 saniyesi 9 kuruş
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
BİMcell Ücretlendirme Bilgisi
Ücretlendirme
Konuşma ücreti Her yöne 6 saniyesi 4 kuruş
Ücretlendirme periyodu 6​ sn.
SMS ücreti 80 kr
MMS ücreti 1,25 kr.
Standart Ücreti 100 Kr / MB
Data paketli aşım ücreti 0,02 Kr/Kb

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
​​​​
  • Tarife herkese açıktır. BİMcell tarifesindeki her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
  • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir. Hat ve TL satışları TT Mobil satış kanallarından yapılmaz. BİMcell hatları sadece BİM mağazalarında satılır. TL yükleme işlemi BİM mağazaları, bimcell.com.tr Online İşlemler Merkezi ve 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • BİMcell hatlarından yapılan 444 4 551 ve 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aramalarında, paketinde her yöne kullanım hakkı var ise yurt içi ücretlendirmede kullanım haklarından düşer. Her yöne konuşma süresi içeren paketin yok ise yurt içinde standart BİMcell tarifesi yani 6 saniyesi 4 kuruş üzerinden ücretlendirilir.
  • Detaylı bilgi için www.bimcell.com.tr'yi ziyaret ediniz.
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.