Ana İçeriğin Başı

BİMcell

Tarife Bilgisi

Koşulsuz en iyi fiyata, konuştuğun kadar öde.

2 kr/6snHer Yöne
6 saniyesi 2 kuruş
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
BİMcell Ücretlendirme Bilgisi
l
Konuşma ücreti Her yöne 6 saniyesi 2 kuruş
Ücretlendirme periyodu 6 sn.
SMS ücreti 30 kr
MMS ücreti 1,25 kr.
Standart Ücreti 50 kuruş / mb

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​
  • Tarife herkese açıktır.
  • BİMcell tarifesindeki her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
  • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir. Hat ve TL satışları TT Mobil satış kanallarından yapılmaz. BİMcell hatları sadece BİM mağazalarında satılır. TL yükleme işlemi BİM mağazaları, bimcell.com.tr Online İşlemler Merkezi ve 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • BİMcell hatlarından yapılan 444 4 551 ve 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aramalarında, paketinde her yöne kullanım hakkı var ise yurt içi ücretlendirmede kullanım haklarından düşer. Her yöne konuşma süresi içeren paketin yok ise yurt içinde standart BİMcell tarifesi yani 6 saniyesi 1,25 kuruş üzerinden ücretlendirilir.
  • Detaylı bilgi için www.bimcell.com.tr'yi ziyaret ediniz.
  • İlgili tarifenin ses ve SMS hizmetlerinde paketsiz kullanım ve limit aşımı ücretlendirmesinde uygulanan ücret; 09.03.2021 tarihi itibariyle sırasıyla 0,20 TL/Dk, 0,3 TL/SMS ve hattına data paketi tanımlı olan ve geçerlilik süresi içerisinde data faydası tükenen abonelere uygulanacak, data paketi aşımı kullanım ücretlendirmesi 1 KB/0,007 kuruş olarak güncellenmiştir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.