Ana İçeriğin Başı

BİMcell Dost 3GB Paketi

BİMcell'lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 600 SMS ve 3 GB internet!

Paket Bilgisi

BİMcell Dost 3 GB Paketi’nde 01.02.2022 tarihi itibariyle güncelleme yapılacak olup, ilgili paket anılan tarih itibariyle kapatılacaktır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.

BİMcell Dost 3 GB Paketi 22 Ocak 2019 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.

BİMcell’lilere özel , BİMcell'lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 600 SMS, 3 GB cepten internet veren Dost 3GB Paket sadece 26 TL!

26 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 Dk
Her Yöne Mesajlaşma
600 SMS
Cepten İnternet
3 GB
Grup İçi Konuşma
SINIRSIZ

DOST3GB yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​
​​
 • BİMcell Dost 3 GB Paketi 22 Ocak 2019 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 01.06.2021 tarihi itibariyle pakette güncelleme yapılacak olup paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 26 TL olacaktır .Bahse konu güncellemeler, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Paketlere ait diğer koşullar aynı şekilde devam edecektir.
 • BİMcell Dost 3GB Paketi'nden faydalanabilmek için , "DOST3GB" yazıp 4551 SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilirsiniz. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Ayrıca bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler'deki ilgili menüden, BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak veya *120# yi tuşlayarak ilgili paket için talepte bulunabilirsiniz.
 • Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı tüm BİMcell aramalarında kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
 • Paket kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki 600 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir.  Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, Kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Aşımlarınız tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Paketinizi 30 günden önce yenilemek isterseniz paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilirsiniz.
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bliunlimadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktarı aşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyenizin paket ücretinin altında olması durumunda 29 günün sonunda paket talebi iptal olacak, ve tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Yeterli bakiye olmaması durumunda paketi satın alamadığı bilgisi tarafınıza verilir.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir.
 • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, data için ücretlendirme periyodu 1 KB olacaktır. kullanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika kullanım hakkınız biterse kullanım süresinin sonuna kadar ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.