Ana İçeriğin Başı

BİMcell Dopdolu Paket

BİMcell'lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve 4GB internet

​​

Paket Bilgisi

BİMcell Dopdolu Paketi’nde 28.05.2019 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, ilgili paket anılan tarih itibariyle kapatılacaktır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.Geçerlilik süresi sonunda anılan paket tekrar yenilenmeyecektir.

BİMcell’lilere özel , BİMcell'lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi 4 GB cepten internet veren Dopdolu Paket sadece 28 TL!

BİMcell Dopdolu Paketi 17 Ekim 2017 itibarıyla yeni paket alımına kapatılmıştır.

28 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 DK
Cepten İnternet
4 GB
Grup İçi Konuşma
SINIRSIZ
DOPDOLU yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
  • BİMcell Dopdolu Paketi'nden faydalanabilmek için , "DOPDOLU" yazıp 4551 SMS göndermek suretiyle talepte bliunabilirsiniz. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunlian faydalar klilanılabilecektir. Ayrıca bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak veya *120# yi tuşlayarak ilgili paket için talepte bliunabilirsiniz..
  • Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı tüm BİMcell aramalarında klilanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi klilanım süresinden düşülecektir.
  • Paket kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunlian her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunlian her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunlian numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunlian ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı klilanımları kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, klilanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bliunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki klilanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan klilanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilecektir. Paketinizi 30 günden önce yenilemek isterseniz paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilirsiniz.
  • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bliunlimadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (28 TL) liaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyenizin paket ücretinin altında olması durumunda 29 günün sonunda paket talebi iptal olacak, ve tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Yeterli bakiye olmaması durumunda paketi satın alamadığı bilgisi tarafınıza verilir.
  • Klilanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir.
  • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, data için ücretlendirme periyodu 1 KB olacaktır. Klilanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika klilanım hakkınız biterse klilanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 1 kuruş, internet klilanım hakkınız biterse klilanım süresinin sonuna kadar data klilanımı paket aşımı olarak KB başına 0,00492 kuruş olarak ücretlendirilir. Paket kapsamında sunlian faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında sunlian haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunlian internet faydası ile klilanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİMcell Dopdolu Pakette kalan hakları öğrenmek için ücretsiz olarak "KALANDOPDOLU" yazıp 4551'e SMS gönderebilirsiniz.

Paketin yenilenmesini iptal etmek için "IPTALDOPDOLU" yazıp 4551'e SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya 444 4 551 nolu müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.