Ana İçeriğin Başı

Bimcell 2 GB İnternet Paketi

Paket Bilgisi

Bimcell 2 GB İnternet Paketine Aylık sadece 25 TL'ye sahip olabilirsiniz. 2GB yazıp 4551'e SMS göndermeniz yeterli.

BİMcell 2GB Cepten İnternet paketinde 29.06.2022 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibarıyla paket ücreti 37 TL olacaktır .Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibarıyla pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerlidir.

25TL/AY
2GB​ yazıp 4551'e gönderin.
​​
​​​​​​​​​​
​​
 • Bimcell 2 GB İnternet Paketine Aylık sadece 25TL'ye sahip olabilirsiniz. 2GB yazıp 4551'e SMS göndermeniz yeterli.
 • BİMcell 2GB İnternet Paketi'nden faydalanabilmek için aboneler, "2GB" yazıp 4551 SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir.
 • Paket aboneliğinin başlatılması ve  paket yenilenmesi akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan data hakları kullanılmaya başlanabilecektir.
 • BİMcell 2GB İnternet Paketi kapsamında yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 2GB kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Ayrıca, BİMcell 2GB İnternet Paketi kapsamındaki kullanım hakkı bittiğinde, hatta yeterli bakiye bulunması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün dolması beklenmeden paket otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 0,015 KR/KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler "IPTAL2GB" yazıp 4551'e SMS göndererek, veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 •  Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (25 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir.
 • 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkı  başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.