Ana İçeriğin Başı

Bimcell 2 GB İnternet Paketi

Paket Bilgisi

Bimcell 2 GB İnternet Paketine Aylık sadece 16 TL'ye sahip olabilirsiniz. 2GB yazıp 4551'e SMS göndermeniz yeterli.

16TL/AY
2GB​ yazıp 4551'e gönderin.
​​
​​
 • Yurtiçi 2 GB internet hakkının sunulduğu BİMcell 2GB internet paketinden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil  16 TL’dir.
 • BİMcell 2GB İnternet Paketi'nden faydalanabilmek için aboneler, "2GB" yazıp 4551 SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir.
 • Paket aboneliğinin başlatılması ve  paket yenilenmesi akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan data hakları kullanılmaya başlanabilecektir.
 • 30 gün içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir.
 • BİMcell 2GB İnternet Paketi kapsamında yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 2GB kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Ayrıca, BİMcell 2GB İnternet Paketi kapsamındaki kullanım hakkı bittiğinde, hatta yeterli bakiye bulunması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün dolması beklenmeden paket otomatik olarak yenilenecektir. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,005KR ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi aşım ücreti 0,000049kr iken 28 Ocak 2020 itibarıyla 0,005 KR olarak güncellenmiştir.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler "IPTAL2GB" yazıp 4551'e SMS göndererek, veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (16 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir.
 • 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının tükenmesinin ardından  ilgili hatta tanımlı başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifesi  üzerinden ücretlendirilir. 
 • Paket kapsamında sunulan data hakkı  başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.