Ana İçeriğin Başı

BİMcell 250 MB İnternet Paketi

Paket Bilgisi

BİMcell 250 MB İnternet Paketi sadece 5 TL!

5 TL/Ay
Cepten İnternet
250 MB

250MB yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
 • BİMcell 250 MB İnternet Paketi’nden tüm BİMcell müşterileri faydalanabilir.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 5 TL’dir.
 • Paket kapsamında yurt içi 250 MB cepten internet hakkı bulunmaktadır..
 • BİMcell 250 MB İnternet Paketi'ni satın almak için "250MB" yazıp 4551 SMS göndermek gerekmektedir.
 • Ayrıca müşterilerimiz bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak paket için talepte bulunabilirler.
 • Tüm data hakları yurt içi internet apn üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir.
 • Ayrıca, BİMcell 250 MB İnternet Paketi kapsamındaki kullanım hakkı bittiğinde, hatta yeterli bakiye bulunması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün dolması beklenmeden paket otomatik olarak yenilenecektir. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,005KR ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi aşım ücreti 0,000049KR/KB iken 28 Ocak 2020 itibarıyla 0,005 KR/KB olarak güncellenmiştir.
 • Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (5 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve ilgili hatta tanımlı başka internet paketi yoksa standart tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Detaylar www.bimcell.com.tr'de.

INTERNET 250MB yazıp 4551'e SMS göndererek internet paketinde kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

BİMcell 250 MB internet paketini iptal etmek için IPTAL250MB yazıp 4551'e SMS gönderebilir, veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetlerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.