Ana İçeriğin Başı
​​

Tarife Bilgisi

30.06.2020 tarihi itibarıyla yurt içi her yöne standart/paketsiz kullanım dakika ücreti 68,69 kr/dk, yurtiçi SMS gönderim ücreti 49,38 kr/sms olarak güncellenecektir.

​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​
Ücretlendirme Bilgisi
Tüm Şebeke İçi/Diğer Operatör/Ev-İş 68,69 KR/DK
SMS 49,38 KR/SMS​
MMS 1,25 TL / MMS

Kullanılmayan hediyeler 30 gün sonunda silinir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları,ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 68,69 Kr, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 68,69 kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
​​​​​​​​​​
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne; Numara Taşıma, Yeni Abonelik ve Faturalıdan Faturasıza geçiş yollarıyla kayıt olunabilecektir. Diğer bireysel faturasız tarifelerden, tarifeye geçiş yapılamamaktadır. TT Mobil'in bireysel faturalı tarifelerden Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. 
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır; özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Söz konusu hediye dakikalar 3. kişilere devredilemez ve transfer edilemez.
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, TT Mobil'in numara taşıma kampanyalarından, dakika içeren paketlerinden (Örn. Genç Paket, Bal Paket, vb.), aran-kazan kampanyalarından ve Lira Paylaş servisinden faydalanamazlar.

Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, hediye dakikalarını sorgulamak için KALANyazıp 3060'a ücretsiz mesaj gönderebilirler.

Tarifede bulunan dakikası 56,70kr/dk fiyatının ücretlendirme periyodu, 1'nci saniyede 56,70kr/dk, 61'nci saniyede 3,75 kuruş, 601'nci saniyede ve çağrının sonlanmaması halinde 601'nci saniyeden sonraki her dakikası 56,70kr/dktur.

Tarifede bulunan dakikası 56,70kr/dk fiyatının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.