Ana İçeriğin Başı

Bağlan 150 Paketi

Bağlan 150 Paketi ile her yöne 150 dk ve 1 GB cepten internet sadece 20 TL!

Paket Bilgisi

Bağlan 150 Paketi’nde her yöne  150 dakika  ve  1 GB cepten internet  sadece 20 TL! 

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve  BAGLAN150  yazıp  5555 'e SMS gönderin,  Bağlan 150 Paketi’niz cebinize gelsin.

Bağlan 150 Paketi’nden hem numarasını TT Mobil'e taşıyan müşteriler hem de yeni faturasız hat alan müşteriler faydalanabilir.

20 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
150 DK
Cepten İnternet
1 GB

BAGLAN150 yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​
Bağlan 150 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Bağlan 150 Paketi
Ne Alırım? Her yöne 150 Dk + 1 GB İnternet
Ne Öderim? 20 TL
Nasıl Alırım? BAGLAN150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
 • Numarasını taşıyarak , yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine geçerek gelen müşteriler her yöne 150 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Bağlan 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir. 
 • Bağlan 150 Paketi yeni müşteri ücreti 20 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Numarasını taşıyarak, yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Bağlan 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil bireysel faturasız tarifelere gelmelerinin ardından 30 gün içinde BAGLAN150 yazıp, 5555'e mesaj atarak Bağlan 150 Paketi'nin yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir. 
 • Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir.  
 • Numara taşıma ile gelen ve Bağlan 150 Paketi'nin yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.  
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.  
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Bağlan 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Bağlan 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar BAGLAN150 yazıp 5555'e göndererek, Bağlan 150 Paketi'ni alabilirler. 
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL BAGLAN150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.  
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.  
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan dakikalar ve internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Bağlan 150 Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Bağlan 150 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı,  KALAN BAGLAN150 yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS  göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Bağlan 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL BAGLAN150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.