Ana İçeriğin Başı

Her Yöne 600 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 600 dakika sadece 16 TL!

​​

Paket Bilgisi

Her Yöne 600 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 600 dakikasadece  16 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve 600DK yazıp 5555'e SMS gönderin,  Her Yöne 600 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

09.09.2021 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılmıştır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

​​​
​​​​​​​​​​
Aylık Her Yöne 600 Dakika Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Aylık Her Yöne 600 Dakika Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca her yöne 600 dk
Ne Öderim? 16 TL
Nasıl Alırım? 600DK yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​​​​​
 • Paket 14 Şubat 2017 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmış olup halihazırda paketten faydalanan müşteriler aynı koşullarla yaralanmaya devam edecektir. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış ve otomatik yenileme özelliği iptal olmuş müşteriler, paketi yeniden satın almak istemeleri halinde daha önce faydalandıkları paket ücreti üzerinden yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler 30 gün boyunca yurtiçi her yöne 600 dakika kullanımı içeren Her Yöne 600 Dakika Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi’nin ücreti 16 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Her Yöne 600 Dakika Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için, 600DK yazıp, 5555'e mesaj atarak Her Yöne 600 Dakika Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi'ten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in TT Mobil Çalışan, TT Mobil Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde olmaları gerekmektedir. 
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Her Yöne 600 Dakika Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar 600DK yazıp 5555'e göndererek, Her Yöne 600 Dakika Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL 600DK yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 30 saniyedir. 
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi kapsamında sunulan dakika kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her Yöne 600 Dakika Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
​​​​​​​​​​​​​​​

Her Yöne 600 Dakika Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN 600DK yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

​​​​​​​​​​​​​​​

Her Yöne 600 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL 600DK yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.