Ana İçeriğin Başı

Ahlan 4GB Paketi

Türk Telekom Ailesi’ne Hoş geldiniz! Ahlan 4GB Paketi’nde tam 4 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS sadece 29 TL! Üstelik tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Eski "Ahlan 4GB" paketimiz 18.01.2022 itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır. Paketi mevcutta kullanan müşterilerimiz, paketlerini yenilenebilir.

Paket Bilgisi

Ahlan 4GB Paketi ile tam 4GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 29 TL! Üstelik aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde Ahlan Tarifesinde geçerli tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi siz de faturasız Ahlan Tarifesine gelin, bu teklifi kaçırmayın!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

للاشتراك بتعرفة أهلاً، وتقديم طلب نقل الرقم لتورك تيليكوم، يرجى النقر هنا!

29TL/Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
4 GB                
Grup İçi Konuşma
Tarife içi sınırsız
4 yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​
Hangi Paket? Ahlan 4GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet + Tarife içi sınırsız konuşma*
Ne Öderim? 29 TL / AY
Nasıl Alırım? 4 yaz 5555'e gönder

*Ahlan Tarifesinde bulunan müşterilere aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda sunulacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda tarife içi sınırsız konuşma hakkı sunulmayacaktır.

​​​​​​​
​​

Faturasız Ahlan Tarifesindeki müşteriler 4 yazıp 5555'e SMS gönderin.

 • Ahlan 4GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız Ahlan Tarifesine gelen müşteriler için aylık 29 TL'dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Ahlan Tarifesine gelen ve aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerin Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerine yaptığı aramanın dakikası tarife kapsamında 1,50 TL/dk olarak, SMS adedi ise 0,60 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve mevcut faturasız tarifelerden faturasız Ahlan Tarifesine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Ahlan 4GB Paketi'nden aylık 30 TL'ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Ahlan Tarifesinden faydalanan ve aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimiz Ahlan Tarifesinde 30 gün boyunca geçerli tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL 4 yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Ahlan 4GB Paketinden sadece Ahlan Tarifesinde yer alan müşterilerimiz faydalanabilecektir. Tarifeye; yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. İlgili tarifeye göçmen belgesi, yabancı tanıtma belgesi veya pasaport ibraz etmek suretiyle kayıt yaptırılabilecektir. 
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paketten sadece Ahlan Tarifesindeki müşteriler faydalanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kaydının başarılı bir şekilde tamamlanması veya paket kaydının başarısız olması halinde gönderilen bilgilendirme SMS’leri, otomatik yenilenme öncesinde, otomatik yenileme gerçekleştiğinde veya hatta yeterli bakiye olmaması nedeni ile otomatik yenilenmenin gerçekleşmediğine dair gönderilecek SMS’ler, paketin iptal edilmesi halinde, kalan sorgusu yapılması halinde, faydaların %80 ve %100’ünün kullanılması halinde iletilecek olan bilgilendirme SMS’lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

AHLAN 4GB PAKETİ SMS Aktivasyon Bilgisi
AHLAN 4GB PAKETİ
PAKETE KAYIT 4 --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN 4 --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL 4 --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.