Ana İçeriğin Başı

Yükleme şartı yok! Her “Alo“da kuruş harcama yok! İnternete 1-2 siteyle sınırlama yok!

​​

Tarife Bilgisi

Harbi Tarife, günde 80 kuruşa tüm TT Mobillliler'le 100 dakika konuşturur, 1 TL’ye 100 şebeke içi dakika ve 30 yurtiçi her yöne SMS sağlar.

Tarifesinde internet de olsun isteyenlere günde 1,20 TL’ye 100 şebeke içi dakika, yurtiçi her yöne 30 SMS ve 5 MB internet imkanı sunar.

04.12.2018 tarihi itibarıyla yurtiçi SMS gönderim ücreti 40,75kr/sms olarak güncellenecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​​
Harbi Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Günlük tarife ücreti 80 kuruş 1 TL 1,20 TL
Günlük tarife kapsamı 100 şebeke içi dakika 100 şebeke içi dakika 30 yurt içi her yöne SMS 100 şebeke içi dakika
Şebeke içi 20 Kuruş/dk
Ev/İş* 20 Kuruş/dk
Diğer operatör 20 Kuruş/dk
SMS 40,75 Kuruş/SMS
MMS 1,25 TL / MMS

(*) TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları,ilk 25 sn ücretsizve 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​
​​​​​​​​​​
 • Tarifeye kayıt yaptıracak abonelere, ayrıca SMS yoluyla kayıt olunması gerekmeksizin, her gün hatlarından 80 kuruş düşülmesi karşılığında, bir sonraki gün kullanılmak üzere, günlük 100 şebeke içi yönüne doğru kullanılabilecek ücretsiz dakika verilecektir.
 • 100 şebeke içi dakika üzerine SMS hizmeti de almak isteyen aboneler, 2233 ’e  SMS yazarak ücretsiz SMSgönderdiklerinde her gün hatlarından 1 TL düşülmesi karşılığında, günlük 30 adet yurtiçi her yöne doğru kullanabilecekleri SMS alabileceklerdir.
 • 100 şebeke içi dakika ve her yöne yurtiçi 30 SMS’e ek olarak üzerine internet hizmeti de almak isteyen aboneler ise 2233’e Internet yazarak ücretsiz SMS gönderdiklerinde, her gün hatlarından 1,20 TL düşülmesi karşılığında, ek olarak, günlük 5 MB internet hizmeti alabileceklerdir.
 • Aboneler SMS paketi iptal taleplerini IPTAL SMS  yazarak 2233 ’e ücretsiz SMS göndererek, internet paketi iptal taleplerini, IPTAL INTERNET yazarak2233 ’e SMS göndererek ücretsiz olarak gerçekleştirebileceklerdir.
 • Tarifeden yalnızca bireysel faturasız TT Mobil hattı sahipleri yararlanabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakika, SMS veya internet kullanım hakkı günlük olup, bu hak ertesi güne devretmez.
 • SMS Paketi veya SMS ve İnternet paketi alma ya da iptal talepleri her gün saat 00.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilir.
 • Tarife kapsamındaki ücretlendirme (abonelerin hatlarından bakiye düşülmesi) abonelerin tarifeye kayıt yaptırdıkları gün dâhil her gün saat 20:00- 24:00 saatleri arasında gerçekleştirilir. Tarife kapsamında sağlanan “Tarife İçeriği” (talebe göre dakika, sms ve internet kullanım hakkı) ücretlendirmeyi takip eden gün saat 00:01’de abonelerin hatlarına yüklenir.
 • Saat 20:00 ile 24:00 saatleri arasında bakiyesi yetersiz olan aboneler yukarıda açıklanan ve talep ettiği tarife içeriklerinden faydalanamaz. Bu durumda ücretlendirme tarifenin standart ücretleri üzerinden gerçekleşir.
 • Tarife kapsamında sunulan dakika, SMS veya internet paketi aşıldığında aboneler, tarifenin standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir. İnternet paketi paket aşım ücreti MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL’dir.
 • Abonelerin, tarife kapsamında talebe göre sunulacak tarife içeriklerinden faydalanabilmesi için hatlarında ilgili paketin alınabilmesi için gereken günlük miktarından 40 Kuruş fazlası bulunmalıdır.
 • Tarife kapsamında sunulan faydalardan tarife içeriklerinden yararlanmak isteyen abonenin hattında, abone tarafından tarife içeriğinden bağımsız olarak satın alınmış olan en az 20 Kuruş bulunmalıdır.
 • Faturasız TT Mobil tarifelerinden bu tarifeye geçen abonelerin bakiyelerinden, bir defaya mahsus olmak üzere, 6 TL düşülür; faturalı hat sahibi abonelerde ise 30 TL tüm vergiler dahil olacak şekilde abonelerin son faturasına yansıtılır.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi ve Şebeke içi kullanım için geçerli olup bu dakikalar; katma değerli servisler, özel servis numaraları ve 444 ile başlayan numaraları aramada kullanılamaz.
 • Tarifeye yeni kayıt olan abonelere hat aktivasyonunun yapıldığı ilk gün gece saat 24.00’e kadar geçerli olacak 60 şebeke içi dakika hediye edilir.
 • Tarife kapsamında kazanılan hediyelerin kullanım hakkının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Bu tarifeye kayıt yaptıracak aboneler, Sınırsız TT Mobil içi Paket ve NT Kampanyası‘ndan faydalanamazlar.
 • Uluslararası dolaşımdaki görüşmeler, veri kullanımları ve görüntülü konuşmalar “Dünya Varmış Tarifesi” ve “Görüntülü Görüş Tarifesi” güncel fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu tarifeye kayıt, ilk 200.000 abone ile sınırlıdır.
 • %50 indirim ile ayda 3 TL’ye yerli Müzikİndir aboneliğini başlatmak için abonelerin  MUZIK  yazıp 5555 ’e SMSgöndermeleri gerekmektedir.

Paket kapsamındaki şebeke içi 100 dakikanın ücretlendirme periyodu 30 saniye, diğer yönlere dakika ücretinin periyodu ise 60 saniyedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

TT Mobil'de cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız. Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.