Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Şimdi Türk Telekom faturasız cep tarifelerine gelerek 4.5G’ye hazır olmak isteyenlere, Bol ve Hızlı 5GB Paketi’nde Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 5GB Cepten İnternet sadece 35 TL!


Paket Bilgisi

Bol ve Hızlı 5GB Paketi ile Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 5GB Cepten İnternet sadece 35 TL!

Şimdi siz de Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelin, 4.5G’ye şimdiden hazır olun!

Bol ve Hızlı 5GB Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak gelmiş olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.​​

Bu paketi Türk Telekom Mobil Online İşlemler üzerinden de satın alabilirsiniz.


35TL/Ay
Her Yöne
KonuşMa
750 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten
İnternet
5 GB
BOLHIZLI5GB yazıp 5555 e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Numaranızı taşımak ya da Türk Telekom mobil hat başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre Avea'nın bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.
​​​​​​​​​​​
​​​​
Bol ve Hızlı 5GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Bol ve Hızlı 5GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 5 GB İnternet
Ne Öderim? 35 TL / AY
Nasıl Alırım? BOLHIZLI5GB yaz 5555'e gönder
​​​
​​

Online başvuruya özel 6GB hediye!

Online başvuruya özel 3 ay boyunca aylık ek 2GB toplam 6GB hediye! Online satış kanalından başvuru yaparak, numara taşıma yoluyla Türk Telelom'a gelen yeni faturasız müşterilere, 3 fatura dönemi boyunca paketlerine ilave aylık 2GB ek data paketi, toplam 6 GB ek data ücretsiz olarak yüklenecektir.

  • Kampanyaya katılmak için, websitesinden online başvuru yapmak yeterlidir. Online başvuru sonrasında gerekli işlemler tamamlandıktan sonra, müşteri temsilcisi aracılığıyla verilen şifre ile ek data tanımlanacaktır.
  • Aylık 2GB ek data, numara taşıma işlemi tamamlandıktan ve en az 20 TL ve üzeri yükleme yapıldıktan sonra hattınıza tanımlanacaktır. Her ay 2GB ilavesi için, 3 ay boyunca her ay 20 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekecektir. Tek seferlik SMS atılması yeterli olacaktır.
  • Kampanya sonlanma tarihi 31.12.2017'dir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
  • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
​​​​