Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Ailesi’ne Hoş geldiniz! Ahlan Tarifesi ile tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Tarife Bilgisi


Ahlan tarifesi 17.05.2022 tarihi itibariyla ses ücreti 1,23 TL, SMS ücreti 88,49 TL olarak güncellenecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

23.06.2022 tarihi itibariyle tarifede bulunan özel yükleme koşullu ücretlendirme özelliği sona ermiştir, dakika ve SMS standart tarife ücreti üzerinden fiyatlandırılacaktır.​​​

للاشتراك بتعرفة أهلاً، وتقديم طلب نقل الرقم لتورك تيليكوم، يرجى النقر هنا!

1,23 Tl/dk


Her Yöne
DK'sı 1,23Tl


​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Ahlan Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Yurtiçi her yöne 1,23 TL/Dakika*
SMS 88,49 Kr / SMS*
MMS 1,25 TL / MMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.


​​​
 • Ahlan Tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Faturasız bireysel Ahlan Tarifesinde bulunan müşteriler Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosacell Paketleri haricindeki tüm Faturasız paketlerden faydalanabilecektir.
 • Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerine dakikası 1,50 TL/dk ve 2 TL/dk olan ücretlendirmeler hem mobil hem de sabit yönlere uluslararası aramaları kapsamaktadır. Tüm uluslararası uydu aramaları, yurtdışı özel numaralara yönelik yapılan çağrılar ve yurtdışında kullanım (roaming) bu fiyatlamaların kapsamı dışındadır. Uluslararası görüntülü konuşma, standart uluslararası görüntülü konuşma ücretiyle ücretlendirilecektir.
 • Tarifeye göçmen belgesi, yabancı tanıtma belgesi veya pasaport ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarife bilgilendirme SMS'lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/1 MB olarak uygulanmaktadır.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza yansıyacak vergi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve aksi belirtilmedikçe yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.