Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.

Mobil Heryöne Tarifesi

Heryöne konuşmanın 10 dakikası 60 Kuruş!

Tarife Bilgisi

Uzun uzun herkesle konuşmak istiyorum diyenler, bu tarife tam SİZE göre!

Mobil Heryöne Tarifesi'nde heryöne konusmanın 10 dakikası sadece 60 Kuruş, üstelik ilk 10 saniyede 10 Kuruş. 20 TL ve üzerinde yükleme yapın, avantajlı fiyatla 30 gün boyunca doya doya konuşun!

60Kr/10 Dk
Her Yöne Konuşma
60 Kr /10 DK

MOBIL yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​
Mobil Heryöne Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Yükleme Koşulu 20 TL ve üzeri yüklendiğinde
Tüm Şebeke içi 10 dakikası 60 Kuruş
Diğer Operatör / Ev-İş
SMS 60 Kr/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Mobil Heryöne Tarifesi'nde yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası ve yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri 60 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

  • Avantajlı konuşma süresi bitmeden yapılan yüklemeler avantajlı konuşma süresini uzatacaktır. 
  • Gerekli yükleme şartının sağlanmaması durumunda yurtiçi heryöne dakika fiyatı 60 Kr olacaktır.
  • Tarife yeni aktivasyon, numara taşımaya ve içeriden geçişe açık olacaktır.
  • Bu tarifeye faturasız tarifelerden geçiş ücretsiz olacak olup, faturalı tarifelerden geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL olacaktır.
  • Tarifeye geçiş yapmak için MOBIL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderilmelidir.
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi internet apn ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/100 KB olarak uygulanmaktadır.
  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilmesi bilgisi için burayı tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2016 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2015 yılında 17,95 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2016 yılı için 18,95 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,56 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,58 TL olarak, faturalı müşterilerimizden her ay 1.58 TL olarak tahsil edilecektir.

2016 yılı içinde numarasını taşıyarak Türk Telekom'a gelen faturasız müşterilerimizden 2016 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

​​​​​​