Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Teknoplus Tarifeleri Taahhüt ve Anında İndirim Kampanyası 2022

Teknosacell’ den 12 ay sözünüze aylık fatura indirimi ve hediye çeki fırsatı için detayları inceleyin.​​

​​
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Teknosacell Teknoplus 6, Teknoplus 10, Teknoplus 15, Teknoplus 25, Teknoplus 40, Teknoplus 60 Tarifeleri’ne başarı ile dâhil olarak, "Teknosacell Tarife Taahhütnamesi 2022 - ve / veya Teknosa Anında İndirim Kampanyası Taahhütnamesi 2022’yi” imzalamak suretiyle ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanya kapsamında 12 fatura dönemi Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelere, taahhüt süresi boyunca geçerli tarife ücreti üzerinden 50 TL aylık sabit ücret indirimi sunulacaktır.
 • Ek olarak 12 fatura dönemi kalma sözüne karşılık, Teknosacell harici Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden Teknosacell faturalıya geçen aboneler için Teknosacell Teknoplus 6, Teknoplus 10, Teknoplus 15, Teknoplus 25, Teknoplus 40, Teknoplus 60 tarifesi müşterilerine 50 TL; yeni abonelik ve TT Mobil harici operatörlerden numara taşıma ile Teknosacell faturalıya geçen aboneler için ise 12 fatura dönemi kalma sözüne karşılık, Teknosacell Teknoplus 6 tarifesine 100 TL, Teknoplus 10 tarifesine 150 TL, Teknoplus 15 tarifesine 200 TL, Teknoplus 25 tarifesine 300 TL, Teknoplus 40 tarifesine 400 TL, Teknoplus 60 tarifesine 500 TL tutarında anında indirim çeki verilecektir.
 • Teknosacell Anında İndirim Çeki olarak kullanılabilecek şifre, tarife aktivasyonun ardından 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelerin, tarife aktivasyonu yapılan hattına iletilecektir.
 • Teknosacell Anında indirim çeki ile ilgili şartlar aşağıda olduğu gibidir:
 • - Anında indirim çeki sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilir.
 • - Anında İndirim Kodu sadece tek seferde ve tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
 • - Anında indirim çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
 • - Aynı Anında indirim çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.
 • - Anında indirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Teknosa toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye çeki tutarı kadar olması gerekmektedir.
 • - Bir alışverişte en fazla üç anında indirim çeki kullanılabilir.
 • - Anında indirim çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
 • - Anında indirim çeki tutarına KDV dâhildir.
 • - Anında indirim çekinin saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında indirim çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın veya TT Mobil’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • - Anında indirim çeki www.Teknosa.com internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
 • - Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez anında indirim çekine hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile anında indirim çeki kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
 • - Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir.
 • -Teknosa anında indirim çeki Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, Teknosa mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.
 • -Anında İndirim faydası Abone’ye verilecek kod suretiyle sağlanacak olup, kodun iletilmesinden sonra 3 (üç) ay boyunca Teknosa Mağazalarında kullanılabilecektir. 3 aylık süre içerisinde kullanılmayan Anında İndirim kodu geçerliliğini yitirecektir.
 • -Anında İndirim Kodu ile Teknosa Mağazasın’dan satın alınan ürün iadesinde Anında İndirim kodu da iade edilebilir.
 • Müşterinin faturasında, taahhüt süresi boyunca aylık sabit ücret indirimi uygulanacaktır. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • İlgili tarifelere gelerek 12 fatura dönemi süresince Şirketimizce sunulmakta olan faturalı Teknosacell tarifelerinde kalma taahhüdü vererek tarife indiriminden faydalanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimleri toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm tarife indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Anında İndirim faydasından yararlanacak abonelerin taahhüt süresi sona ermeden tarifesini Teknosacell Gümüş 3GB, Teknosacell Gümüş 5GB, Teknosacell Gümüş 8GB, Teknosacell Gümüş 15GB, Teknosacell Pırlanta 3GB, Teknosacell Pırlanta 5GB, Teknosacell Pırlanta 8GB, Teknosacell Pırlanta 15GB, Tekno Bizimle Kal 4 GB, Tekno Bizimle Kal 6 GB, Tekno Bizimle Kal 10GB, Tekno Bizimle Kal 12GB, Tekno Bizimle Kal 20GB, Tekno Bizimle Kal 25GB, Tekno Bizimle Kal 35GB, Tekno Bizimle Kal 10GB Yeni, Tekno Bizimle Kal 20GB Yeni,Tekno Fırsatı Yakala 4GB, Tekno Fırsatı Yakala 6GB, Tekno Fırsatı Yakala 10GB, Tekno Fırsatı Yakala 12GB, Tekno Fırsatı Yakala 25GB, TeknoBox ve TeknoBox 100 GB, Tekno Sizinle 4GB,Tekno Sizinle 6GB,Tekno Sizinle 10GB,Tekno Sizinle 15GB,Tekno Sizinle 20GB, Tekno Sizinle 25GB,Tekno Sizinle 30GB,Tekno Sizinle 40GB, Tekno Sizinle 50GB Teknosacell Özgür 4GB Tarifesi, Teknosacell Özgür 6GB, Teknosacell Özgür 10GB,Teknosacell Özgür 15GB,Teknosacell Özgür 20GB,Teknosacell Özgür 30 GB tarifelerine geçiş yapan müşteriler kampanya kapsamında sunulan Teknosa Anında İndirim Çeki’nden faydalanmaya devam edecek ancak tarifeleri dışında daha düşük sabit ücretli bir tarifeyle değiştirmesi halinde veya Abone’lerin taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, bir T.C. kimlik numarası ile bir yıl içinde 3 (üç)'ten fazla İndirim çeki şifresi almaları, Taahhüt İhlali olarak değerlendirilecek ve Anında İndirim bedeli Abone’nin Teknosacell faturasına yansıtılmak suretiyle tahsil edilerek Teknosa’ya ödenecektir. Anında İndirim’in kullanılmamış olduğu durumda ise Abone’den Anında İndirim tutarına ilişkin tahsilat yapılmayacak olup, Anında İndirim faydası kullanıma kapatılacak ve tekrar kullanıma açılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında uygulanacak KIST ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı Şirketimizde saklıdır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.