Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Prime'la Tanış 10GB tarifesi ayda 39 TL’ye ilk aya özel ek 30GB AKN'li SINIRSIZ cepten internet, 10 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla sizlerle.

Prime'la Tanış 10GB tarifesi ilk ay SINIRSIZ cepten internet, 10 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS haklarını içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.

Üstelik bu tarifemize gelen müşterilerimize Tivibu Go Süper Paket, Türk Telekom Müzik Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifeye gelen müşteriler için 49 TL'dir. Tarifeye gelen müşterilerimizin; kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Prime Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunmaları durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Prime'la Tanış 10GB Tarifesi’nden ayda sadece 39 TL’ye yararlanabileceklerdir.

Ayrıca, bu tarifedeki müşterilerimiz aylık tarife ücretine ek sadece 3 TL ödeyerek tarifelerindeki cepten internetlerini ilgili fatura dönemi sonuna kadar durdurabilmektedirler.

PRIME DURDUR yazıp 5555’e göndererek Prime'la Tanış 10GB tarifesindeki internetinizi aylık tarife ücretinize ek 3 TL'ye durdurabilirsiniz.

PRIME AYRICALIK yazıp 5555'e SMS gönderen müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Türk Telekom Müzik Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir.​​​​​​​​

​​​​
PRİME'LA TANIŞ 10GB Ücretlendirme Bilgisi
Prime'la Tanış 10GB
Taahhütlü Aylık Ücret

Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır

39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret

Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır

49 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 10 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/7TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
İnternet Paylaşımı 5 TL/Ay
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 70 Kr / Dk
SMS 70 Kr / SMS
MMS 1,25 TL / MMS
​​
​​
​​​​​​​​​​