Faturalıya Transfer Kampanyasıyla Avantajlı 4GB Tarifesi

Faturasızdan faturalıya geçen müşteriler şimdi aylık ücret ödemiyor!

Ayda sadece 25 TL’ye dolu dolu internetli, avantajlı tarife, Türk Telekom Mağazalarında!​ ​

Üstelik ilk 3 ay ücretsiz!​
25TL/Ay
Her Yöne Konuşma
750 DK
Cepten İnternet
4 GB
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Grup İçi Konuşma
Limitsiz
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​
Avantajlı 4 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
  Avantajlı 4 GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 25 TL* (İlk 3 Ay Ücretsiz)
Taahhütsüz Aylık Ücret 35 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 750  DK
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi Sınırsız​
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 fatura dönemi taahhüt koşulu ile sunulmaktadır. İlk 3 fatura dönemi %100 aylık ücret indirimi veren Faturalıya Transfer Kampanyası 24 fatura dönemi taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

​​​​ ​​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden faturasızdan faturalı Avantajlı 4 GB tarifesine geçmek için Türk Telekom mağazaları'na gelin! Tarifeye geçişiniz sonrası UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555'e göndererek Faturalıya Ücretsiz Transfer Kampanyası'ndan faydalanabilirsiniz. !

 • Avantajlı 4 GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet verilmektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

  İçişleri Bakanlığına Özel Tarifeler Yurtiçi Ücretlendirme Bilgisi
    YURTİÇİ AŞIM*
  KONUŞMA 70 Kr/Dk
  SMS 70 Kr/SMS
  MMS 1,25 TL/MMS
  İNTERNET 250 MB/7 TL
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika, yurt içi olmak şartıyla Avantajlı 4 GB Tarifesi yönüne yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 42 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 12.01.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 12.01.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • Tarifenin detayları hakkında bilgi almak için linke tıklayınız.
 • Kampanya 10.02.2017 - 10.04.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Faturalıya Ücretsiz Transfer Kampanyası'ndan 10.02.2017 tarihi itibariyle Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ailece Tarife, Ortak Tarife ve işbirliği tarifeleri dışındaki bireysel faturalı tarifelere bayilerimiz aracılığıyla faturasız tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler kampanya kapsamında 24 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunarak tarifesi üzerinden %100 aylık ücret indirimi kazanacaktır.
 • Müşteriler UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555'e gönderdikten sonra gelen mesaja UCRETSIZ ONAY yazıp cevaplayarak kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 3 fatura dönemi boyunca 0 TL olacaktır. Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Taahhüt için SMS gönderiminde, SMS ile Taahhüt Servisi ücreti geçerli olacaktır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
 • Kampanyanın detayları hakkında bilgi almak için linke tıklayınız.
​​

Tarife Taahhüdü için;

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Kampanya Taahhüdü için;

 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler kampanya kapsamında 24 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunarak tarifesi üzerinden %100 aylık ücret indirimi kazanacaktır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, 24 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer tüm işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarife ve Kampanya için aynı anda taahhüt verilebilmektedir.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES , kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET, hepsi için KALAN yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS'ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.