Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Tarife Bilgisi

Ailece 6GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepte internet! 

60TL/Ay
Her Yöne Konuşma
3000 DK
Cepten İnternet 
6 GB
Grup içi Konuşma
Sınırsız
Her Yöne Mesajlaşma
Sınırsız
Numaranızı taşımak ya da Türk Telekom mobil hat başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre Avea'nın bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ailece 6 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Ailece 6GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 60 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 90 TL**
Aylık Ücretsiz Cepte İnternet 6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 3000 Dk
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi SINIRSIZ
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS SINIRSIZ SMS

Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden Ailece 6GB Tarifesi'ne geçiş yapan tarife sahibi müşterilerimizden tek seferlik 25 TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Ailece 6GB Tarifesi'ne ortak kullanımla dahil olan müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

* Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 24 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 24 fatura dönemi sona erdiğinde 90 TL'lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyat 70 TL'dir.12 fatura dönemi sona erdiğinde 90 TL'lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

** Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 90 TL olarak uygulanacaktır.

Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​​​​​​​​​