Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Türk Telekom e-dergi

 

e-dergi, yüzlerce yerli yabancı dergi ve gazeteleri okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik dijital okuma platformudur. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

e-dergi, tüm operatör müşterileri tarafından kullanılabilmektedir.

e-dergi uygulamasına iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama içerisine cep telefonu numaranızı (90 5XX XXX XX XX) ve telefonunuza göndereceğimiz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Bir sonraki girişleriniz için yeni şifrenizi de belirlemeyi unutmamalısınız.

e-dergi uygulaması içerisinden herhangi bir dergiye tıkladığınızda abone olma adımlarına yönlendirileceksiniz. iOS işletim sistemli cihazlar için App Store, Android işletim sistemli cihazlar için ise Google Play uygulama için satın alma ekranlarına onay vererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlgili uygulama mağazalarında uygulama içi satın alma yapabilmeniz için App Store veya Google Play hesaplarınıza uygulama içi satın alım için gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

e-dergi uygulaması aylık 13,99 TL'dir. App Store ve Google Play Store uygulama içi satın alma seçeneğiyle ücretlendirilirsiniz.

Evet, abonelik ücreti dışında ek bir ücret ödemeksizin tüm dergi ve gazete içerik arşivine erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazetelere erişebilirsiniz.

Dergi arşivi ilgili derginin yeni sayıyı çıkarma periyoduna göre günlük, haftalık ya da aylık olarak, gazete arşivi de günlük olarak yenilenmektedir.

e-dergi aboneliğiniz aylık olarak ilgili uygulama mağazaları üzerinden yenilenir. e-dergi aboneliğinizin yenileme periyodundan bitmesinden en az 24 saat önce otomatik yenileme seçeneğini kapatmanız durumunda aboneliğiniz bir sonraki dönem için yenilenmez.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz e-dergi uygulaması kullanımınız, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşülmez. Diğer operatör müşterileri operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden kullanımlarını gerçekleştirir.

e-dergi aboneliğinizi App Store veya Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​