Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce yerli/yabancı dergi ve gazeteleri okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

e-dergi, tüm mobil operatör müşterileri tarafından kullanılabilmektedir.

e-dergi uygulamasına iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama içerisine cep telefonu numaranızı (90 5XX XXX XX XX) ve telefonunuza göndereceğimiz şifreyi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bir sonraki girişleriniz için yeni şifrenizi de belirlemeyi unutmamalısınız.

1. Bu kampanya TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. adına MPİ’nin 03.06.2022 tarih ve E-58259698-255.05.02-20857 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.

2. 13.06.2022 saat 00:01 - 20.06.2022 saat 23:59 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Instagram uygulamasında kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ait olan E-Dergi (instagram.com/edergiapp) hesabını takip eden ve E-Dergi (instagram.com/edergiapp) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunu beğenerek altına ‘’Postta yayınlanan görselde görünen yerin neresi olduğu ve oraya neden gitmek istediğini’’ yaratıcı bir şekilde açıklayanlar ve 2 arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır.

3. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 2 kişi Muğla ilinde İskelem Otel’de 4 gün 3 gece konaklama ikramiyesi kazanacaktır. (22.07.2022-25.07.2022 tarihleri arasında çift kişilik odalarda, 3 gece 4 gün konaklamalıdır. Sadece sabah kahvaltı dahildir. Ulaşım bedeli ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.).

4. Kazanan katılımcıların duyurusu 21.06.2022 tarihinde ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.

5. Kampanyaya E-Dergi (instagram.com/edergiapp) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

6. Katılımcı Instagram E-Dergi (instagram.com/edergiapp) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

7. Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası,ve benzeri kişisel TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

8. Katılımcıların instagram hesabının gizli hesap olmaması gerekmektedir.

9. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. İkramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez.

10. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

11. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

12. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir.

13. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.

14. Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

15. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

16. Bu kampanya TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. adına MPİ’nin 03.06.2022 tarih ve E-58259698-255.05.02-20857 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 13.06.2022 saat 00:01 - 20.06.2022 saat 23:59 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Instagram uygulamasında kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ait olan E-Dergi (instagram.com/edergiapp) hesabını takip eden ve E-Dergi (instagram.com/edergiapp) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunu beğenerek altına ‘’Postta yayınlanan görselde görünen yerin neresi olduğu ve oraya neden gitmek istediğini’’ yaratıcı bir şekilde açıklayanlar ve 2 arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 2 kişi Muğla ilinde İskelem Otel’de 4 gün 3 gece konaklama ikramiyesi kazanacaktır. (22.07.2022-25.07.2022 tarihleri arasında çift kişilik odalarda, 3 gece 4 gün konaklamalıdır. Sadece sabah kahvaltı dahildir. Ulaşım bedeli ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.) . Kampanyaya E-Dergi (instagram.com/edergiapp) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların instagram hesabının gizli hesap olmaması gerekmektedir. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. İkramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

e-dergi uygulamasına Türk Telekom mobil müşterisi olup, tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkınız bulunuyorsa Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz.

e-dergi uygulamasına tarife ve kampanyanız kapsamında e-dergi kullanım hakkı bulunmayan bir Türk Telekom mobil numarası veya başka bir operatör numarasıyla üye olarak giriş yapıp, uygulama içerisinden herhangi bir dergiye tıkladığınızda uygulamaya abone olma adımlarına yönlendirileceksiniz. iOS işletim sistemli cihazlar için App Store, Android işletim sistemli cihazlar için ise Google Play uygulama için satın alma ekranlarına onay vererek aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlgili uygulama mağazalarında uygulama içi satın alma yapabilmeniz için App Store veya Google Play hesaplarınıza uygulama içi satın alım için gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

e-dergi uygulamasını indirerek ücretsiz üyelik başlatabilirsiniz. Başlattığınız üyelik ile e-dergi'ye giriş yaparak; Ayarlar – Promosyonlar – Promosyon Tanımla adımlarını takip edebilir ve üyelik kodunuzu tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız promosyon ile e-dergi'de yer alan tüm içerikleri kodun kullanım süresi boyunca ücretsiz indirebilir, en iyi okuma deneyimi için e-dergi'nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

e-dergi uygulaması aylık 13,99 TL'dir. App Store ve Google Play Store uygulama içi satın alma seçeneğini kullanarak aboneliğinizi tamamlayabilirsiniz. Aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz ve tarife veya kampanyanız kapsamında e-dergi kullanım hakkınız bulunuyorsa Türk Telekom mobil hattınızla e-dergi uygulamasına üye olduğunuzda e-dergi aboneliğiniz ücretsiz başlayacaktır. "7 Şubat 2018 tarihi öncesinde aktif Türk Telekom mobil müşterisi olanlarla 7 Şubat 2018 sonrasında Dönüşen 2GB, Dönüşen 4GB, 5 Mart 2018 sonrasında Şanslı 2GB, Şanslı 4 GB, Şanslı 6 GB, Yeni Prime Eksper 10 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 6GB, Prime Eksper Aşmayan 10 GB tarifelerine aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelmiş olan müşteriler e-dergi uygulamasından ücretsiz kullanma hakkına sahiptir. Uygulamadan ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerimiz 7 Şubat 2018 tarihi sonrasında da faturalıdan faturasıza geçtiğinde, faturasızdan faturalıya geçtiğinde, işbirliği ve taraftar tarifelerine geçiş yaptığında, işbirliği ve taraftar tarifelerinden geçiş yaptığında ya da mobil hattını iptal ettiğinde, iptaline sebebiyet verdiğinde ya da numara taşıma yolu ile numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi ücretsiz aboneliği sonlanacaktır.

Evet, abonelik ücreti dışında ek bir ücret ödemeksizin tüm dergilerin ve gazetelerin içerik arşivine erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiye ve günlük olarak yenilenen gazetelere erişebilirsiniz.

Dergi arşivi, ilgili derginin yeni sayısının çıkma periyoduna göre günlük, haftalık ya da aylık olarak; gazete arşivi ise günlük olarak yenilenmektedir.

e-dergi aboneliğiniz ücretli ise aylık olarak ilgili uygulama mağazaları üzerinden yenilenir. e-dergi aboneliğinizin yenilenme döneminden en az 24 saat önce, otomatik yenileme seçeneğini kapatmanız durumunda aboneliğiniz bir sonraki dönem için yenilenmez

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, e-dergi uygulaması kullanımınız, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer operatör müşterilerinin, operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden kullanımları gerçekleşir.

e-dergi aboneliğinizi App Store veya Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda ilgili abonelik döneminizin sonuna kadar e-dergi uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. İlgili abonelik dönemizin sonunda daha önce uygulamadan indirmiş olduğunuz içeriklere erişiminiz kalkacaktır.

1.Yarışma 08/05/2021 Saat: 00:01-11/05/2021 Saat: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram.com/edergiapp üzerinden gerçekleşmektedir.

2. 08/05/2021 tarihinde instagram.com/edergiapp adresinden yapılacak kampanya paylaşımından sonra Instagram giriş yapıp, @edergiapp hesabını takip ederek @edergiapp hesabından yarışma için yayına alınan Anneler Günü filtrelerini kullanıp, filtrelerin içeriğine göre yeteneklerini sergileyerek kendi dergi kapaklarını, filtre videolarını ya da fotoğraflarını (insan figürü içermeyecek) e-dergi (instagram.com/edergiapp) Instagram hesabını etiketleyerek kendi profillerinde paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Uzman jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu 1 kişiye Samsung Galaxy S20 FE telefon Telefonu ikramiye olarak verilecektir.

3. Kazanan katılımcıların duyurusu 12/05/2021 tarihinde ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.

4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

5. Katılımcı Instagram @edergiapp (instagram.com/edergiapp) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

6. Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası, adres ve benzeri kişisel TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.  tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

7. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

8. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların Instagram hesabı, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.

9. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

10.Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. sorumlu değildir.

12. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

13. Bu kampanya yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. adına MPİ’nin 28.04.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-2936 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 08.05.2021 saat 00:01-11.05.2021 saat 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. için düzenlenecek yarışmada e-dergi (instagram.com/edergiapp) hesabını takip ederek, e-dergi (instagram.com/edergiapp)  hesabından yarışma için yayına alınan Anneler Günü filtrelerini kullanıp, filtrelerin içeriğine göre yeteneklerini sergileyerek kendi dergi kapaklarını, filtre videolarını ya da fotoğraflarını (insan figürü içermeyecek) e-dergi (instagram.com/edergiapp)  Instagram hesabını etiketleyerek kendi profillerinde paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişi Samsung Galaxy S20 FE telefon ikramiyesi kazanacaktır. Kampanyaya e-dergi (instagram.com/edergiapp) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların instagram hesabının gizli hesap olmaması gerekmektedir. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. İkramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Katılımcı kendi inisiyatifi doğrultusunda insan figürü içeren katılım yapar ise bu katılımlar da değerlendirmeye alınacaklardır. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Türk Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

1.Yarışma 25/09/2021 Saat: 00:01 - 02/10/2021 Saat: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram.com/edergiapp üzerinden gerçekleşmektedir.

2. 25/09/2021 tarihinde instagram.com/edergiapp adresinden yapılacak kampanya paylaşımından sonra Instagram giriş yapıp, e-dergi (instagram.com/edergiapp) hesabını takip ederek, e-dergi (instagram.com/edergiapp) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunu beğenerek, postun altına ‘’En sevdiğin favori yemek ikilisini nedeniyle birlikte açıklayan’’ ve iki arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda 1 kişiye Arzum Stand Mikseri (AR1066 Crust Mix Color Stand Mikser), 1 kişiye Arçelik MC 6056 I Gurme Şef Multi Cooker Çok Amaçlı Pişirici, 1 kişiye ZWILLING Gourmet Blok Bıçak Seti verilecektir.

3. Kazanan katılımcıların duyurusu 05/10/2021 tarihinde ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.

4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

5. Katılımcı Instagram @edergiapp (instagram.com/edergiapp) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

6. Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası, adres ve benzeri kişisel TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

7. Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

8. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların Instagram hesabı, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.

9. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

10.Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. sorumlu değildir.

12. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

13. Bu kampanya TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. adına MPİ’nin 20.09.2021 tarih ve E-58259698-255.05.02-9056 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kaps.am dışı olarak düzenlenmiştir. 25.09.2021 saat 00:01 - 02.10.2021 saat 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. için düzenlenecek yarışmada e-dergi (instagram.com/edergiapp) hesabını takip ederek, e-dergi (instagram.com/edergiapp) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunu beğenerek, postun altına ‘’En sevdiğin favori yemek ikilisini nedeniyle birlikte açıklayan’’ ve iki arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda 1 kişiye Arzum Stand Mikseri (AR1066 Crust Mix Color Stand Mikser), 1 kişiye Arçelik MC 6056 I Gurme Şef Multi Cooker Çok Amaçlı Pişirici, 1 kişiye ZWILLING Gourmet Blok Bıçak Seti verilecektir. Kazananların duyurusu 05.10.2021 tarihinde e-dergi (instagram.com/edergiapp) sayfasında yayınlanacaktır. Kampanyaya e-dergi (instagram.com/edergiapp) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların instagram hesabının gizli hesap olmaması gerekmektedir. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. İkramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kullanım Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Politikası'na erişmek için tıklayın

Mobil Uygulama Satın Alma ve Kullanım Koşulları'na erişmek için tıklayın

​​​​​​​​​​​​ ​​​​​