Türk Telekom e-dergi

 

e-dergi, yüzlerce yerli/yabancı dergi ve gazeteleri okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

e-dergi, tüm mobil operatör müşterileri tarafından kullanılabilmektedir.

e-dergi uygulamasına iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama içerisine cep telefonu numaranızı (90 5XX XXX XX XX) ve telefonunuza göndereceğimiz şifreyi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bir sonraki girişleriniz için yeni şifrenizi de belirlemeyi unutmamalısınız.

e-dergi uygulamasına Türk Telekom mobil hattınızla üye olarak giriş yaptığınızda başka bir işlem yapmaksızın e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz olarak başlatmış olursunuz.

e-dergi uygulamasına başka bir operatör numarasıyla üye olarak giriş yapıp, uygulama içerisinden herhangi bir dergiye tıkladığınızda uygulamaya abone olma adımlarına yönlendirileceksiniz. iOS işletim sistemli cihazlar için App Store, Android işletim sistemli cihazlar için ise Google Play uygulama için satın alma ekranlarına onay vererek aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlgili uygulama mağazalarında uygulama içi satın alma yapabilmeniz için App Store veya Google Play hesaplarınıza uygulama içi satın alım için gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

e-dergi uygulaması aylık 13,99 TL’dir. App Store ve Google Play Store uygulama içi satın alma seçeneğini kullanarak aboneliğinizi tamamlayabilirsiniz. Aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, Türk Telekom mobil hattınızla e-dergi uygulamasına üye olduğunuzda e-dergi aboneliğiniz ek işlem yapmanıza gerek olmaksızın ücretsiz başlayacaktır.

Evet, abonelik ücreti dışında ek bir ücret ödemeksizin tüm dergilerin ve gazetelerin içerik arşivine erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiye ve günlük olarak yenilenen gazetelere erişebilirsiniz.

Dergi arşivi, ilgili derginin yeni sayısının çıkma periyoduna göre günlük, haftalık ya da aylık olarak; gazete arşivi ise günlük olarak yenilenmektedir.

e-dergi aboneliğiniz ücretli ise aylık olarak ilgili uygulama mağazaları üzerinden yenilenir. e-dergi aboneliğinizin yenilenme döneminden en az 24 saat önce, otomatik yenileme seçeneğini kapatmanız durumunda aboneliğiniz bir sonraki dönem için yenilenmez.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, e-dergi uygulaması kullanımınız, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer operatör müşterilerinin, operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden kullanımları gerçekleşir.

e-dergi aboneliğinizi App Store veya Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz.

Kullanım Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Politikası'na erişmek için tıklayın

Mobil Uygulama Satın Alma ve Kullanım Koşulları'na erişmek için tıklayın

​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​