Ana İçeriğin Başı

Online İşlemler'de Fatura Ödeme Kolaylıkları

Akıllı Telefonunuza Online İşlemler Uygulamalarını AppStore ve Google Play’den indirerek Ev Telefonu, Mobil, İnternet faturalarınızı “Temassız (NFC) Ödeme Teknolojisi” ya da “Kart Okuma Teknolojisi” ile ödeyebilirsiniz.

Android işletim sistemli telefonunuzda, Temassız (NFC – Yakın Alan İletişimi) Ödeme Teknolojisi ile fatura ödemesi yapmak için; fatura ödeme alanında “Temassız (NFC) Ödeme” seçeneğini seçerek temassız özellikli kredi kartınızı NFC uyumlu telefonunuza yaklaştırmanız yeterli.

Android ve IOS işletim sistemli telefonunuzda, Kart Okuma Teknolojisi ile fatura ödemesi yapmak için; fatura ödeme alanında “Kart Okuma” seçeneğini seçerek kredi kartınızı kamerada okutmanız yeterli.Temassız Fatura Ödeme

 
 

1. Adım

Ödenmek istenen fatura yanındaki “şimdi öde” butonu tıklanır.

2. Adım

Fatura ödeme ekranından “kartımı tara” seçeneği tıklanır.

3. Adım

Temazsız (NFC) ile oku seçilir.

4. Adım

Kredi kartı telefona yaklaştırırlır.

5. Adım

Kredi kartı bilgileri ekrana gelir, sadece CVV kodunun yazıldıktan sonra “ödeme yap” butonu tıklandığında fatura ödemesi yapılmış olur.

Kart Okuma ile Fatura Ödeme

 
 

1. Adım

Ödenmek istenen fatura yanındaki “şimdi öde” butonu tıklanır.

2. Adım

Fatura ödeme ekranından “kartımı tara” seçeneği tıklanır.

3. Adım

Kredi kartı ekrandaki çerçeve içerisine tutulur.

4. Adım

Kart bilgileri (kart numarası ve son kullanma tarihi) ekrana gelir, CVV yazıldıktan sonra “ödeme yap” butonuna tıklanır ve fatura ödeme işlemi yapılmış olur.
​​​​​​​