Ana İçeriğin Başı

Vestel Kampanyası

Kampanya kapsamında sunulacak hediye 1GB internet kullanım hakkı, hat/hatların anılan tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktive olduğu fatura dönemi içerisinde tanımlanacak olup; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanılabilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesi halinde yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data hakkı ya da data faydası abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapılması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen data hakkı iptal edilecek olup, ilgili kampanyadan kaynaklı herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler arasında geçiş yapılması halinde ilgili data hakkından kampanyaya dahil olunduğu dönemde geçerli olan süre zarfında faydalanmaya devam edilebilecektir. Örneğin; Avantajlı 6 GB Tarifesi ile kampanyadan faydalanmaya başlayan bir abonenin kampanya süresi içerisinde Tivibulu Cep Tarifesi 6 GB’ye geçmesi durumunda bahse konu data hakkı 12 fatura dönemi boyunca sunulacaktır.

Sunulan data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmez, silinir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıca, Vestel’den 1000 TL ve üzeri alışveriş yaparak Avantajlı 4 GB Tarifesi, Avantajlı 6 GB Tarifesi , Tivibulu Cep Tarifesi 4GB; Tivibulu Cep Tarifesi 6GB Tivibulu Cep Tarifesi 4GB; Tivibulu Cep Tarifesi 6GB  veya Tivibulu Prime Tarifesine geçiş için anlaşmalı Vestel Mağazalarından başvuruda bulunan müşterilere Vestel Hediye Çeki verilecektir. Avantajlı Cep Tarifeleri müşterilerine 50 TL, Tivibulu Cep Tarifeleri ve Tivibulu Prime Tarifesine ise 100 TL tutarında hediye çeki verilecektir.

Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ‘de saklıdır.

​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.