Ana İçeriğin Başı

Ultra Kampanyası

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri Prime Ultra Tarifeleri'nden 10 TL indirimli faydalanıyor!

Şimdi Prime'ın Ultra Tarifeleri'ne numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 12 fatura dönemi Türk Telekom'un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, Türk Telekom evde internet veya ev telefonundan birinde aktif bireysel abonelikleri bulunması durumunda 12 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanıyor.

Ultra 8GB Tarifesi detayları için tıklayınız.

Ultra 10GB Tarifesi detayları için tıklayınız.​​

Ultra 12GB Tarifesi detayları için tıklayınız.

Kampanyadan Nasıl Faydalanırım?

Ultra Tarifeleri'nden birine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz, 12 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra "ULTRA" yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555'e SMS ile iletmeleri ile Ultra Kampanyasına kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555

Kampanyaya kayıt için : ULTRA boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555​​​​​​​​​​​​​

Yeni hat tesisi, numara taşıma veya Türk Telekom'un faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla Ultra Tarife'lerine gelen müşterilerimiz için fiyatlar:

​​
Ultra Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanyalı Tarife Ücreti* Taahhütlü Tarife Ücreti Taahhütsüz Tarife Ücreti
Ultra 8GB Tarifesi 49 TL 59 TL 69 TL
Ultra 10GB Tarifesi 59 TL 69 TL 79 TL
Ultra 12GB Tarifesi 69 TL 79 TL 89 TL

* Kampanyalı ücret numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş ile Ultra tarifelerine gelip tarifesine 12 ay taahhüt veren Türk Telekom evde internet ve ev telefonu müşterileri için geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.