Ana İçeriğin Başı

Teknosacell CarrefourSA Tarife Taahhüt ve Hediye Çeki Kampanyası 2020

Teknosacell'den 12 veya 24 ay kalma sözünüze aylık fatura indirimi ve hediye çeki fırsatı için detayları inceleyin.

​​​
​​​​
 • 09.09.2020 tarihi itibarıyla ilgili kampanya kapsamında 24 fatura dönemi kalma sözüne karşılık Teknosacell CarrefourSA Mini Tarifesi müşterilerine 75 TL, Teknosacell CarrefourSA MidiTarifesi müşterilerine 150 TL, Teknosacell CarrefourSA Maxi Tarifesi müşterilerine 200 TL tutarında anında indirim çeki verilecektir.
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde CarrefourSA Mini, CarrefourSA Midi, CarrefourSA Maxi Tarifeleri'ne başarı ile dâhil olarak, "Teknosacell CarrefourSA Tarife Taahhütnamesi 2020 ve / veya Teknosacell CarrefourSA Anında İndirim Çeki Kampanyası 2020 Taahhütnamesi'ni imzalamak suretiyle kampanya kapsamında 12 veya 24 fatura dönemi Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak 12 ya da 24 fatura dönemi taahhüt veren abonelere, taahhüt süresi boyunca geçerli tarife ücreti üzerinden 31 TL aylık sabit ücret indirimi sunulacaktır.
 • Ek olarak 24 fatura dönemi taahhüt veren CarrefourSA Mini abonlerine 50 TL, CarrefourSA Midi abonelerine 100 TL, CarrefourSA Maxi abonelerine 150 TL, CarrefourSA Anında İndirim Çeki tanımlanacaktır.
 • Teknosacell CarrefourSA Anında İndirim Çeki olarak kullanılabilecek şifre, tarife aktivasyonun ardından 24 fatura dönemi taahhüt veren abonelerin,  tarife aktivasyonu yapılan hattına iletilecektir.
 • CarrefourSA Anında indirim çeki ile ilgili şartlar aşağıda olduğu gibidir:
  • Anında indirim çeki sadece CarrefourSA mağazalarında kullanılabilir.
  • Anında indirim çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
  • Anında indirim çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. 
  • Aynı Anında indirim çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.
  • Anında indirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Carrefour toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye çeki tutarı kadar olması gerekmektedir.
  • Bir alışverişte en fazla üç anında indirim çeki kullanılabilir.
  • Anında indirim çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
  • Anında indirim çeki tutarına KDV dâhildir.
  • Anında indirim çekinin saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında indirim çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın, CarrefourSA'nın veya TT Mobil'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Anında indirim çeki www.carrefoursa.com internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
  • Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez anında indirim çekine hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile anında indirim çeki kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir. 
  • CarrefourSA anında indirim çeki Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır. 
 • Müşterinin faturasında, taahhüt süresi boyunca aylık sabit ücret indirimi uygulanacaktır. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • İlgili tarifelere gelerek 12 ya da 24 fatura dönemi süresince Şirketimizce sunulmakta olan faturalı Teknosacell tarifelerinde kalma taahhüdü vererek tarife indiriminden faydalanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimleri toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • 24 fatura dönemi taahhüt verip indirimin yanı sıra çek faydasından yararlanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde, CarrefourSA Mini, CarrefourSA Midi, CarrefourSA Maxi, Teknosacell Gümüş 3GB, Teknosacell Gümüş 5GB, Teknosacell Gümüş 8GB, Teknosacell Gümüş 15GB, Teknosacell Pırlanta 3GB, Teknosacell Pırlanta 5GB, Teknosacell Pırlanta 8GB, Teknosacell Pırlanta 15GB Tarifelerine geçiş yapan müşteriler kampanya kapsamında sunulan CarrefourSA Anında İndirim Çeki'nden faydalanmaya devam edecek, ancak belirtilen tarifeler dışında farklı bir Teknosacell faturalı tarifeye ya da Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı / ön ödemeli tarifelere geçilmesi, hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaralarının diğer operatörlere taşınması, devredilmesi, bir T.C kimlik numarası ile bir yıl içinde 3'ten fazla anında indirim çeki şifresi alınması durumunda kampanya kapsamında müşteriye sağlanacak olan CarrefourSA hediye çeki tutarının tamamı, kullanılıp kullanılmamasından bağımsız olarak, Teknosacell faturasına yansıtılması suretiyle TT Mobil veya yetkilendirdiği Tahsilat firması tarafından tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında tahsil edilerek Teknosa'ya ödenecektir.
 • Kampanya kapsamında uygulanacak kıst ücret hesaplamaları için tıklayınız.
​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.