Ana İçeriğin Başı

Selfy'den Survivor Kampanyası

Türkiye’nin beklediği Survivor tarifesi, Selfy’lilere özel kampanyası ile Selfy dünyasında yerini aldı!

Türkiye'nin beklediği Survivor tarifesi, Selfy'lilere özel kampanyası ile Selfy dünyasında yerini aldı!​

​4GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS yanında 12 ay boyunca ücretsiz TivibuGo Giriş ve Muud Premium üyeliği ve sunan Selfy'den Survivor Kampanyası'nın yalnızca 42 TL'ye sunulması Selfy dünyasında coşkuyla karşılandı!

Üstelik kampanyaya katılan Selfy'liler aylık ücretsiz 10 adet oy hakkı ve Survivor'a ait çok özel ücretsiz içeriklere erişim hakkı kazanıyor!​

Detaylı bilgi için Türk Telekom Selfy sitesini ziyaret edebilirsiniz.

26 Ekim 2017 itibari ile kampanya üye alımına kapatılmıştır.

42TL/Ay
Her Yöne Konuşma​
1000 DK'ya kadar
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
4 GB'a kadar

Aylık 10 adet Ücretsiz Oy Hakkı

12 ay Ücretsiz Muud Premium

12 Ay Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
Survivor Tarifesi Ücretlendirme Teklif Bilgisi
Hangi Paket? Selfy'den Survivor Kampanyası
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
+ TivibuGo Giriş Paketi + Muud Premium Üyelik
+ Aylık 10 Adet Ücretsiz Oy Hakkı + Survivor Ücretsiz Özel İçerikler
Ne Öderim? 42 TL / AY
Nasıl Alırım? SURVIVOR yaz 4545'e gönder
​​​
​​​​​​​ ​​​
 • Selfy'ye özel indirimli fiyattan yararlanmak ve Selfy'den Survivor Kampanyası'na katılmak için faturalı hattından SURVIVOR yazıp 4545'e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

  Kampanya Katılım Detayları?

 • Kampanyadan faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. Ayrıca, kampanyadan yalnızca Survivor tarifesinde olanlar yararlandığı için ilk önce Survivor Tarifesi'ne kaydolmalısın.
 • Survivor Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için SURVIVOR yazarak 5555'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Survivor tarifesinin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve mobil faturasız tarifelerden geçiş yapanlar için 45 TL'dir. Tarifenin aylık ücreti, Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapanlar içinse 55 TL'dir. Selfy'liysen, Selfy'den Survivor Kampanyası'na kaydolarak Survivor Tarifesi ücretleri üzerinden 3 TL'lik indirim kazanabilirsin.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren "SOZ" yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Ücretsiz Servisleri Nasıl Kullanabilirim?

 • Kampanya kapsamında, Tivibu Go Giriş ve Muud Premium paketlerini, paketleri aktive ettiğin tarihten itibaren 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsin.
 • Tivibu Go Giriş Paket'i ile yerli ve yabancı kanalları, film ve çocuk içeriklerini izleyebilirsin. Tivibu Go Giriş paketine bilgisayar, akıllı telefon/tablet üzerinden erişim sağlayabilirsin. Eriştiğin cihaza göre kanallar ve içerikler farklılık gösterebilir. Kırmızı Halı içerikleri ise ayrıca ücretlendirilir.
 • Muud Premium paketi ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı HD kalitede ve çevrimdışı dinleme ve her istenilen 250 yerli şarkıyı indirme ayrıcalığından faydalanabilirsin.
 • Tivibu Go Giriş paketine katılım için TIVIBUGO 8, Muud Premium paketine katılım için MUZIK 8 yazıp 4545'e SMS gönderebilirsin. Gelen mesajdaki aktivasyon şifresini ilgili servisin portalları üzerinden kullanman gerekiyor.
 • 12 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Giriş paketini aktive etmek için gelen aktivasyon şifren ile 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini araman gerekiyor. 
 • 12 ay boyunca ücretsiz Muud Premium üyeliğini aktive etmek için gelen aktivasyon şifren ile  www.turktelekommuzik.com üzerinden aktive edilebilirsin.
 • 12 aylık ücretsiz kullanım süren şifrelerin aktive edilmesiyle başlar.
 • Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketin ve Muud Premium paketin, aktive edildikten sonraki 12 aylık ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik olarak
 • sonlanacaktır.
 • Ücretsiz Tivibu Go Giriş ve Muud Premium paketinden sadece bir kez faydalanılabilirsin.
 • Kampanya kapsamında, ücretsiz sunulan Tivibu Go Giriş paketinden sadece yeni Tivibu Go abonesiysen faydalanabilirsin.
 • Kampanya kapsamında, ücretsiz sunulan Muud Premium paketinden sadece yeni Muud Premium abonesiysen faydalanabilirsin.
 • Tivibu Go Giriş paketi internet kotanı etkilemektedir.
 • İletilen aktivasyon şifrelerinin son kullanma tarihi  01.01.2018'tir.  
 • Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturasız hatta geçiş veya tarife değişikliği durumlarında, kampanya kapsamında ücretsiz sunulan Tivibu Go ve Muud Premium paketlerin iptal edilir.
 • Diğer Detaylar:

 • Survivor ve O Ses Türkiye yarışmasında kullanabileceğin aylık ücretsiz 10 oy hakkın, oy kullanma döneminin başlamasıyla beraber her ayın ilk günü ile son günü arasında geçerli olacak ve kullanmadığın hakların sonraki aya devretmeyecek. Ücretsiz 10 oy hakkın her ayın ilk günü otomatik olarak yenilecek.
 • Ay içerinde ücretsiz oy kullanma hakkın dolduğunda SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacak.
 • Ücretsiz oy kullanımı, ilgili kısa numaraya atılacak ilk 10 SMS'i kapsamaktadır.
 • Ücretsiz oy kullanma hakkını doldurduktan sonra yapacağın kullanımlar, ilgili yarışmada belirtilen oy ücretleri üzerinden ücretlendirilecek.
 • Survivor ve O Ses Türkiye yarismasina iliskin daha once hicbir yerde yayınlanmış UCRETSIZ icerikleri www.turktelekomtv8.com adresinden takip edebilirsin. İlgili içerikleri görüntülemek internet kotanı etkilemektedir.
 • Teklif kapsamında sunulan ücretsiz oy hakkı faydası 2016-2017 yılı yayın döneminin ilgili TV8 programlarında geçerli olup, yeni yayın döneminden itibaren kullanılacak oylar, TV8 tarafından belirlenen ücret üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Daha?

 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Survivor tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma 56,70 Kr/Dk ve SMS ücreti 40,75 Kr/SMS olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan 4 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 7 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 42 TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 20.01.2017 tarihi itibarıyla Survivor tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.
 • 20.01.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olduysan, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacak.
 • Taahhüt vermek için Taahhüt Onay SMS'i 1 TL'dir.
 • Selfy'den Survivor Kampanyası'nı iptal etmek istersen IPTAL SURVIVOR yazarak 4545'e SMS gönderebilirsin.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
  SMS Aktivasyon
  Selfy'den Survivor Kampanyası
  KAMPANYA KAYIT SURVIVOR --> 4545
  KALAN SORGULAMA KALAN SURVIVOR --> 5555
  KAMPANYA İPTALİ IPTAL SURVIVOR --> 4545

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.