Ana İçeriğin Başı

Şampiyon Tarife Media Markt Mağazalarında Şimdi Hediyeli!

Yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla yoluyla Şampiyon tarifeye gelenlere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde 12 ay boyunca aylık her yöne 250 DK ve 250 MB, toplamda 3000 DK ve 3000 MB cepten internet hediye!

08 Mart 2016 – 08 Haziran 2016 tarihleri arasında Media Markt mağazalarından temin edilebilecek şifre kart ile son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla bireysel GSMobile Şampiyon, Fenercell şampiyon, TrabzonCell Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon, Samsuncell Şampiyon tarifelerinden birine kaydolan veya geçiş yapan müşterilerimiz, Şampiyon Tarife Şifre Kart Kampanyası'ndan faydalanabilecektir.

Numara taşıma veya yeni aktivasyon işlemi başarıyla tamamlandıktan sonraki 30 gün içerisinde Kampanyaya katılmak için "TARAFTAR" yazıp bir boşluk bırakarak şifre karttaki şifreyi yazdıktan sonra 7400 numarasına kısa mesaj gönderilmesi ve aylık tek seferde 20 TL üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.

Üstelik şampiyon tarifede 20 TL ve üzeri yüklemelerde tüm taraftar hatlarıyla grup içi* 2000 dakika da hediye! Haydi durmayın, kampanyaya katılın ve avantajları kaçırmayın!

*Grup içi sınırsız konuşma kapsamında aranabilecek taraftar hatları Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, TARAFTAR , BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleridir.

​​​​​​​​​
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.